Reklama

Reklama

Animalia

(seriál)
  • Austrálie Animalia

Obsahy(1)

Zoe a Alex najednou zmizí z knihovny a ocitnou se v Animalii – fantastickém světě mluvících zvířat. Zoe a Alex ale brzo zjistí, že ani v klidném světě zvířat není všechno v pořádku, protože už jejich příchod provázejí mimořádné události, které podkopávají základ civilizace a srdce Animalie – Jádro. Zoe, Alex a jejich noví nejlepší přátelé, gorila G’Bubu a leguán Iggy využijí své smysly a představy, aby se jim podařilo vyřešit záhady a vrátit do Animalie harmonii a řád. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle serál nezabila jen grafika, je to komplikovaný a dětem nesrozumitelný děj, podivný scénář i podivný humor. Animalia je mezi animáky spíše Anomalia v tom nejděsnějším slova smyslu. A nejhoší je, že to dělali Australáci.... ODPAD ()

Hromino odpad!

všechny recenze uživatele

V roce 2007 používat 3D grafiku na úrovni jak někde z Baltie? A zaměřovat to na děti? Cpát jim do hlav hlody o Jádře? Pfff... navrhuji to přejmenovat na Vomitmania. ()

Reklama

Manarit 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál jednozračně zabila grafika. Netuším, jestli byl rozpočet opravdu až tak špatný, ale výsledek působí asi tak, jako by tvůrci pracovali v demu Sims jedničky. Zbytek zase trochu působil dojmem, že tvůrci netušili, na jakou věkovou skupinu vlastně chtějí mířit. Nebylo to vyloženě špatné, ale občas dialogy vypadaly, jako by je psalo dítě. Některé díly se celkem povedly, ale určitě to nepatří k ničemu, co bych chtěla vidět znovu nebo to někomu doporučila. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Vedle dávného pravidelného sledování ranního dětského bloku na ČT1 a posléze trávení času s Tomem a Jerrym na Nově a Oggym a škodíky na Primě přišel v roce 2009 Barrandov a udělal revoluci s pořadem Animáček, který zprvu nevysílal v nechutně brzkých časech, ale až od sedmé večer a za to jsem jej zbožňoval. Zpočátku dokonce s jakýmikoli jeho seriály, i tak prapodivnými, jako je právě Animalia. Kdykoli dneska vidím film s obdobně lacinou animací, lituju kohokoli, kdo s tím stráví čas. ()

castor 

všechny recenze uživatele

To zase jednou bylo vstávání.. "Retro" grafiku nijak zvlášť neřeším, nicméně ironické poznámky v každé třetí scéně asi děti předškolního, potažmo školního věku rozhodně nepoberou.. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama