poster

Kämpfer (TV seriál)

 • Japonsko

  けんぷファー

 • Japonsko

  Kenpufâ

 • anglický

  Kämpfer

Animovaný / Akční / Komedie / Romantický

Japonsko, 2009, 12x25 min

 • Hees
  ***

  Natsuru je obyčajný dospievajúci chlapec. Jedného dňa sa to však zmení a z Natsurua sa stáva Kämpfer (plyšová hračka mu to oznámi). Kämpfer je bytosť ženského pohlavia, ktorej poslaním je bojovať proti iným Kämpferom. S výnimkou Natsurua sú však všetci, ktorý sa menia na Kämferov, dievčatá. Teda nič mu iné nezostáva len bojovať. Hlavný hrdina sa teda v ohrození mení na dievča a tasí svoje prsia (je to Ecchi) ehm myslím tým svoje schopnosti do boja. Postupne si nájde kamarátky, ktoré ho všetky chcú (sexuálne). Či ho chcú ako dievča, alebo ako chlapca nie je moc dôležité. Úchylné to je dostatočne, ale príbeh nie je kvalitný a to samozrejme nemôže stačiť. Asi je veľa iných anime, ktoré sa dajú pozrieť radšej ako toto. ;;; Dáme si kútik pojmov : Kämpfer (Nemecky) znamená bojovník. Sú tri rôzne zamerania aké môže mať a to Zauber (hlavný hrdina) v podstate mág, Gewehr bojovník so strelnou zbraňou (pištol), Schwert bojovník so sečnou zbraňou (meč).(12.12.2014)

 • gumbo
  *

  Jako kdyby už nikdo neuměl udělat "klasické" ecchi. Tohle dílko je strašně neuvěřitelné a hlavně vypadá jak vypatlané hentai bez vilných scén? Hlavní hrdina je opět trouba, který když se však promění v dívku, stává se sexuálním objektem všech dívek ze školy (WTF ?). Nemastné, neslané - pokud chcete vidět něco podobného v nesrovnatelně lepší kvalitě, pak si pusťte raději Ranma 1/2. 20%(9.7.2011)

 • Subjektiv

  Natsuru má problém, neboť jeho plyšové zvířátko - Harakiri číča s vyhřezlými střevy - mu oznámilo, že odteď je Kampfer. Jak název napovídá, bude muset s někým bojovat, konkrétně s jinými Kampfer. Proč? To není důležité - důležité je, že Kampfer musí být žena. Z toho pramení další Natsurův problém, jelikož on sám je mladý chlapec. Při transformaci musí sice odevzdat svůj úd, ale je odměněn vyvinutým poprsím. Pokud vše, měřeno optikou ecchi gender switch harémovek, půjde dobře, dobude v dívčí podobě srdce většiny spolužaček, Kampferinen potrhají hadříky sobě navzájem a maminky diváků mlčky vyperou prostěradla svých klukovských ratolestí. I já mám radost, že po třech dílech vím, že dále se dívat nemusím. Nehodnoceno, dojem odpovídá *.(19.10.2009)

 • Hitman_47
  *****

  Ecchi jako svině ... hlavní hrdina se tu transformuje do šíleně sexy buchty s obříma očima (a taky hrudníkem). Spíše než akce se tu člověk dočká té "pravé, nefalšované romance".. a to je vlastně nakonec fajn, jelikož je stále na co koukat a hlavně se tu člověk i zasměje. Hlavně nad tím, jaký je hlavní hrdina obrovský trouba, pokud jde o ženské :) Prostě taková fajnovka, která se dá zkousnout i za jeden den.(10.4.2011)

 • Zumongar
  ***

  A máme tu další ecchi anime. Mladý student Natsuru Senou se jednoho rána probouzí z noční můry. Zdálo se mu, že se přeměnil v dívku s obrovskými prsy, což se mu snažil vysvětlit plyšový medvěd s vykukujícími střevy. Jenže on to nebyl sen, ono se to opravdu stalo. Tzv. Moderátoři si vybrali Natsurua jako Kämpfera. Dostává speciální náramek, který ho přidává k modrému týmu, a zároveň ho může přeměnit v dívku. Problém je, že náramek neumí ovládat, a tak se neustále proměňuje v nevhodných situacích. Ale Kámpferů je samozřejmě víc, a to další modrá, Akane, typická stydlivá šprtka. V její Kämpfer formě se ale mění na drsnou vražedkyni, která nemá s ničím problém a svým Gewehrem rozstřílí každého. To by pro nastínění příběhu stačilo, poté už jen vzniká s dalšími postavami milostný pětiúhelník, kdy Natsuru je zamilován do Sakury (jeho spolužačka ze základní školy), přičemž Sakura je lesba a miluje Natsurua v ženské formě. Do toho do Natsurua v mužské formě se zamilují všichni ostatní... Z hlediska komedie se u Kämpferu jedná o docela povedené ecchi, kde je škoda zbytečného opakování chování některých postav jak podle jasné tabulky. Přesto ale mnohé předvítatelné scény pobaví, hlavně ve svoji šílenosti (např. škola plná lesbiček, představení o království vnitřností,...). To co se zde ale většinou při názorech opomíjí, je vlastně samotná akce seriálu, souboje mezi Kämpfery. Ty jsou hlavně v prvních epizodách, později už se vyvíjí již zmiňované milostné vztahy. Velkým zklamáním je finální epizoda boje s hlavním záporákem, kde se stane jen jeden velký střih, stane se toho moc a přitom nic. Při porovnání všech pro a proti, šílené dívky a jeden přeměněný kluk si zaslouží mírný nadprůměr - 3*.(16.2.2010)