Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

Sh33va

Co chcem najviac vyzdvihnut, je ze po mega dlhej dobe tu mame Hollwydoosky trhak, kde je zaporna postava zena, a hrdinovia muzi :D Az som z toho bol prekvapeny, ze dnes tocia aj "normalne" filmy:) Z filmu som dostal presne to co som cakal. Dostojne pokracovanie svojich predchodcov, nie je to iba vykradac nostalgie, ale prichadza s novymi vyzvami.. Aj ked sa miestami da dej celkom predvidat, vo filme je iba par slabsich scen inac sa stale nieco deje, no neposobi pritom nejak zbytocne preplacane... Herecky vykon najma Lawrenca sa mi velmi pacil. Film, na ktory sa clovek tesi, a splni ocakavania, to sa dnes skutocne ceni. ()

Asparah

Nejde opovrhnout to, že Mike a Marcus už patří opravdu do houpacího křesla s fajfkou v puse a novinami v ruce :D ... Ale i tak nám tihle dva dávají dostatečně najevo že věk je opravdu jen číslo a tenhle klasicky explozemi a krví nabitý USA Akční krimi thriller to ještě potvrzuje. Jsem Fanda téhle dvojice, ale i tak jsem nevěřil že může být třetí díl až takhle dobrý. Ano, Druhý díl nejspíš nepřekonal, ale i tak se jedná o super Akčňák, se super zápletkou a fajn hláškami, opět krásný vozový park a perfektní soundtrack ze kterého mrazí. Pokud jste film ještě neviděli tak tady přestaňte číst - SPOILER ALERT! ... Opravdu mě zajímá co se chystá po tom otevřeném konci, myslím že budeme ještě překvapeni :) ()

mdf

Asi jsem to čekal více vtipné a pořádnou akční jízdu,podle toho,jak to tady lidi popisují,ale mě to až tak ,hrozně zábavné moc nepřišlo,předešlé díly se mi líbili tedy o moc víc.něčemu se tam dá i pousmát,nějaký honičky a pak finále v baráku,nic co by se mi nějak vrylo do paměti. ()

McGuffin

Mizerové navždy, Bad Boys for Life, nesourodá a na pohled halucinogenní dvojice maiamských detektivů vyšetřuje vraždu a pokus o vraždu jednoho z nich. Scénář Chrise Bremnera, Petera Craiga a Joea Carnahana jim do cesty připlete dost komplikací, ale převážná většina jich je mimo samotné vyšetřování a tak, nic naplat, překáží. Vtípků a překvápek je jak v stand-up commedy, nicméně k vyšetřování jich míří jen málo, hlavně natahují čas na opravdu zbytečné dvě hodiny. Že je vraždící dvojpostavou ex-milenka a syn jednoho z detektivů je fakt blbost, která kromě lehkého pousmání, možná i překvapení není nic než úvod k dalšímu pokračování. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

xray0045

Za me docela zklamani, akcni to bylo, ale neco jako by to stale brzdilo. Linka s rodinou sagou policajta a padoucha mi proste do akcniho meganarezu moc nejde. Potiz je zjevne v tom ze jsem nedavno videl jednicku a kdyz prijde na srovnani tak trojka je jen nastavovana kase. Libi se mi kamera ktera pouziva osvedcene uhly pohledu na mizery, jejich auta, holky a cele Miami. Hlasky jsou pritomne i kdyz trochu vycichle a jejich mnozstvi by mohlo byt vetsi. B tym byl spise do poctu, cekal jsem ze se spusti lavina vtipu na duchodce alias A tym, ale nestalo se. Kazdopadne po ukrutnem druhem dilu je tohle zjeveni i kdyz jede pouze na 80% plynu. ()

APLSMLS

Nečekal jsem klasiku jako byl druhej díl, ale bavil jsem se ještě o chlup míň než bych doufal. Kromě Reggieho camea mi v paměti neutkvělo nic, děj má sice ve finále jedno překvápko a Marcus je v tom důchodu roztomilej páprda, ale tohle přece měla bejt jedna z nejlepší policejních buddy dvojic ever.. to je fakt výkon z dua Smith Lawrence dostat tak málo. Docela zklamání. ()

r3musko

Chýb je v tomto filme viac ako dosť. Kto bude hľadať, určite nájde veľa logických nezrovnalostí. Kto si ale bude chcieť užiť akčnú jazdu ulicami Miamy a vtipné hlášky dvoch policajtov, ktorí už mali byť na dôchodku, aj ten si príde na svoje. Ústrednej dvojici sekunduje podporný team a funguje medzi nimi chémia. Akcia bola surová až brutálna, ale vyvážená vtipnými momentami. Dej sa často uberá iným smerom ako by sme predpokladali až to v určitých momentoch skutočne pripomína mexickú telenovelu, ale nebudem viacej spojlerovať. Film som si užil a keby sa dalo, dal by som 4.5* ()

Jaylobl

Klišé který nezachrání ani slušne hlaškující dvojka. Jako doplněk je tu fakt ultra votravná hudba kterou bych si nepustil ani s 8 promilema. Už prosim ne. ()

Pavlis.xxx

Výborný mix akce a humoru. Lawrence super a Smith to je prostě sympaťák. Lokace a akce v klidu. Nečekal jsem pokračování, protože bylo dlouho ticho po pěšině a případně jsem si říkal, že to bude zase jen další tahačka peněz z lidí, kteří chtějí vidět zase tuhle dvojku spolu a dostal jsem překvapivě výbornou zábavu. Samozřejmě to člověk musí brát s rezervou, ale zábava to je. ()

patient333

Áno chápem, Bad Boys nostalgia, tak to treba hodiť do ksichtu aspoň ešte 30 razy za film. Okey, sám som si rád pozrel BB 1,2 také tie klasické vtipné akčné komédie s hláškami, kedy autá vybuchovali a guľky sa nepočítali. No vitajte v roku 2020, takáto absencia logiky...vlastne to nejdem ani hodnotiť (ale fakt stôl urobí bum, vrtuľník zas nie). Keby to bolo len tým tak ok, sem tam dajak hláška aj vyjde, nejaký ten joke tiež, ale dejová linka je fakt otras (Gemini v.s. 1.21 či čo ako). Romantická časť ešte slabšia, Will Smithovi neverím absolútne nič, akurát to farbenie briadky (prekvapila ma však Vanessa Hudgens). Efekty?! 90 miliónov a miestami efekty horšie ako youtuberi (áno pozerám sa na ten výstrel z Marcusovej zbrane v hrade, evidentne umelý stĺp alebo celkovo ten divný wtf oheň, ktorý pridáva a uberá lepšie ako kúrenie na bojleri) the fuck...choreografia streľby a pohybov pri tom ani nebola hustá ani profesionálna, skôr takí šašovia pobehujúc okolo a strieľajúc nekonečný počet guliek...ach zas tá logika v prdeli. Tento film z 90 mega je taká zmeska bizáru a nespočetného množstva chýb, akú som na na takýto rozpočet, obsadenie, pokračovanie akože legendárnej série fakt nečakal. Až mám pocit, že sa to niekto snažil extrémne urýchliť, nemal chuť dotočiť evidentne zle natočené scény a postrihal len aby bolo. Ja viem BB nikdy neboli o logike, ale o nadupanej akcií a vtipných hláškach. Ale stále sa mi natíska jedna otázka, čo by malo BB 3 odlišovať od stovky ostatných podobne slaboduchých filmov. Bohužiaľ jedine tá nostalgia... ()

Natt

76% ozaj ??!! Si robite srandu. Specialne kvoli tomu"hviezdicka" dole (mozno ani nie, lebo by to bol odpad). Ako toto: nie jebeckove, ale B- az C prevedenie Bad boys. Asi prvy krat co obtlstly Will Smith nema charizmu? Ako tomu mohol dat Verbal; 4*. Ved tam malo "boy band" , ved tam bol ...spoiler: syncek co sa snazi zabit tatina, ...tu -> tupy sladucky reaperi ako Nicky Jam , ci Dj Khaled co sa snazia hrat na drsnakov ??!! Cele zle (normalne sa cloveku "plakat kam sme sa to dostali"). Ja viem, ze nam chybaju aj taketo jednoduchsie ale charizmaticke akcnaky ...ale prosim nie takto. Ako chcel som napisat asi 100 pripomienok preco to je .."tupe jak táčky ..a bez charizmy" ..ale to cele zle. ()

inhotep

Bayův vizuál je umně napodobován ale když dva dělají totéž tak to prostě není totéž a akce je vcelku bez nápadu. Příběhu a postavám Bayova absence naopak svědčí. Bayem má v malíku jen Bay a jeho look je nenapodobitelný ale Mizerové slušně šlapou i bez něj. ()

Vaelor

Těžko říct, jestli by Bad Boys for Life uspěl bez svých dvou starších bratrů, protože, buďme upřímní, suverénně nejlepší scény byly ty, jež odkazovaly právě na Bayova díla. A nutno dodat, že jsem si je náramně užil. Je to marný, ale sako nahazující Will Smith má pořád, kurva, styl jako málokdo! Ale i novátorské počiny obměněné tvůrčí partaje lze shledat kvalitními, tedy s jistou špetkou (koule drásající) sebezapření, vzhledem k tomu crazy finále. Takovej paskvil by ani Hruška s Babicou nevytvořili. Z mizerů už je spíš jen mizera, ale komika zvládá Lawrence pořád dobře. ()

NinetyOne

Z filmu jsem měl divný pocit - překonat první a druhý díl je v dnešní době prequelů a remaků téměř nemožné, zvlášť v případech, kdy si produkce ráda hraje s CGI apod. Film mě nijak nenadchnul, spíš jsem měl problém ho vůbec dodívat. Duo Smith a Lawrence už není to, co bývalo, i když se moc snažili. Film mi dokonce trochu připomínal Smithova nedávného Blížence, jistá podobnost některých scén tam byla. Nemůžu dát ani míň, ani víc než 3 hvězdy. 60% ()

hori14

Čekal jsem, že po letech bude již třetí díl propadák. Opak byl pravdou. Ze své fanouškovské zkušenosti této již trilogie musím říct, že se novému režisérům povedlo zůstat ve stopách režiséra Michaela Baye. Už od samého začátku film dává divákovy úžasnou akci, která trvá až do samého konce. Samozřejmě nechybí ani skvěle vymyšlené nové hlášky a známé 'popěvování' Lumpe, Lumpe co si jen počneš.... Za mě dávám 5 hvězd. Většinou pokračování úspěšných filmů bývá propadák. ()

Foofie

Pecka...nejlepší, jak jsou prostřihy na Marcuse, jak si hoví u TV a potom tam, jak rozmrdá větrák...:). Pro Verbala, proč ta kritika, když tomu ty homokládo dáváš teda 4 hvězdy?!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)