Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

• VeverkaLesni

Ulitle ale odpad to jeste neni. Chvili tak otresne, ze se clovek i zasmeje.(28.5.2014)

• tommy187

Tak dlho som sa fakt pri filme nenudil ! Úplná kópia jednotky, len s prídavkom jednej hlavnej postavy. Vtipy sú postavené presne tak isto ako v jednotke, a v podstate celý tento film je ako v jednotke ... Herecké výkony sú nevýrazné, a keď film pozeráte pozorne tak zistíte, že je to celé nezmyselné ... No tak aspoň jedna hviezdička za tie piesne ;).(13.3.2013)

• bourec

První film dvě hvězdy,druhej sem neviděl,tenhle taky slabota.Smích nikde,akce vůbec,prostě pitomost,40%.(12.2.2012)

• LiVentura

Z původního zůstalo jen málo, ale Martin L. jako Bábina je skvostný.! A hlas Petra Rychlého, bravo. :-)(22.9.2013)

• SeBig

Naprostý propad z krimi komedie trapný film kde kdákaj jak ve filmu high school musical. Z chování Brandona jsem se plácal po hlavě. Ani jednou jsem se nezasmál a co se týče Martina Lawrence pokoji jeho herecké kariéře...je mi o opravdu líto. Zlatá 1 a 2.(30.6.2012)

• - Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)

• - 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)

• - Martin Lawrence byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka, Ken Jeong v kategorii nejhorší herec a Brandon T. Jackson „bojoval“ o cenu pro nejhorší vedlejší herečku. (Ded@M@tes)