Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

Je to neuveriteľné, ale ja s týmto filmom nemám najmenší problém. A pritom je to tretí diel série postavenej na tom, že sa chlapi prezliekajú za ženské. Dokonca by som povedal, že vďaka Lawrencovmu synovi je to lepšie ako prvý diel. Dej každopádne nula bodov, aj večerníčky ho mávajú košatejší, kriminálna zápletka je tu už asi len zo zvyku. Typicky černošského humoru (prdenie, telesné tekutiny) je ale dostatočne málo na to, aby som mohol ohodnotiť za tri. 5/10(18.9.2014)

Znovu se asi dívám na jiný film, než ostatní, jelikož jsem na tento film slyšel spoustu negativních ohlasů, ale hraje tam Martin Lawrence, tak to se prostě musim kouknout a ejhle. Zas taková hrůza to neni a většina filmu mě prostě pobavila, Martin Lawrence tomu dodává jako Velká máma svěží dech, už jeho předchozí dva díly mě pobavily. Chválim Brandona T. Jacksona, že konečně hraje ve filmu, kde je pořádně vidět a film neni sprostá ***** jako Tropická bouře. 75%.(2.7.2012)

• Ondrew

Celkom slusna hovadina, ktora od prveho dielu zazila brutalny prepad smerom dolu. Otrepany namet, vykon M. Lawrenca priemer, v podstate vobec nechapem, na co je dobre tocit taketo shity. Ak si niekto pod tymto predstavuje "zabavu", tak to sa s radodostou postavim bokom. Dakujem, neprosim. 0%.(24.8.2012)

Částečně se mi to zdálo podobné prvnímu dílu, jen s tím rozdílem, že roli utajovaného a zamilovaného mládence hrál tentokrát syn hlavní postavy. Nicméně, i tak byl film obohacen, jako v předchozích dílech, ale už jsem se zde tolik nezasmál. Myslím, že John Whitesell se snažil zbytečně zaměřit spíše na děj, a trošku mu unikly ty fajné srandovní scénky, které byly jak v jedničce, tak ve dvojice. Ale jako celek, dobrá rodinná a pohodová komedie. Bohužel, pár procent musím oproti dvojice ubrat. 70%.(18.10.2013)

[6/10] Lawrence sa vrátil do úlohy Veľkej Mami po piatich rokoch. Je jasné že tretí film už zrejme nebude tak dobrý ako ostatné dve časti, ale na moje prekvapenie to nebolo až také hrozné ako som čakal. Martin Lawrence je tu opäť v starej dobre úlohe vynikajúci a dokonca ani Brandon T. Jackson nieje príliš trápny, ale zároveň ničím neoslní a naneštastie ani vtipných momentov takisto moc nedá, takže z neho som určite mierne sklamaný a ostatné vedlajšie postavy boli celkom dobré, dievčenské obsadenie školy bolo dobré, sympatické herečky a ich úlohy nie príliš prepracované ale na potreby filmu plne dostačujúce. Scenáristi sa príliš netrápili, napísali priemerný príbeh ale nieje nudne spracovaný, celých 103 minút sa vo filme niečo deje dokonca sú tu aj vtipné momenty ale oproti prvým dvom častiach je ich tu výrazne menej, ani Lawrence už nepodá také dobré hlášky ako minule ale zato je tu aspoň dosť scén ktoré vyčaria úsmev na perách divákovi, ale ten pravý humor tu už absentuje. Oproti ostatným dvom častiam mierne horší film, jednotka bola super a dá sa baviť na nej stále, dvojka je o niečo slabšia ale stále dosť dobrá a trojka naneštastie mierne zaostáva. Tento film som si raz pozrel a dosť som sa na ňom bavil, je to slušná zábava ktorá rýchlo ubehne a dá sa na nej pobaviť ale bohužiaľ je horšia ako ostatné dve časti tak iba 3 hivezdy. Ale o sklamaní sa nedá hovoriť, nečakal som nič kvalitné a vedel som že si tento film neudrží kvalitu predošlých dielov, ale stále je to v rámci možností dobrý film na pobavenie a plnohodnotný diel série.(1.7.2012)

• - Martin Lawrence byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka, Ken Jeong v kategorii nejhorší herec a Brandon T. Jackson „bojoval“ o cenu pro nejhorší vedlejší herečku. (Ded@M@tes)

• - V predošlých dvoch filmoch hral postavu Trenta Jascha Washington. (m.a.t.o.)

• - 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)