Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

Jakoby už Velká máma ztrácela ten vtip a šmrnc, co měla v předchozím filmu. Byly scény, při kterých jsem se smála, ale jako zbytek se mi zdál takový nastavovaný. Herec, který hrál Trenta v předchozích dílech nahradil ošklivý a nesympatický kluk a kde je to dítě, které porodila Malcolmova manželka, která taktéž chybí? Ti, kdo dělali tento film, neviděli ty předchozí dva.(27.3.2012)

• Yoda sama

Lawrence v sukni je najhorší Lawrence. A ja nechápem prečo, prečo sa musí práve humor černošskej komunity zapodievať prezliekaním sa do obstarožných šiat, naviac keď si agent FBI. A nepoviem raz, ale pokračovať v tom 3 filmy, človek začne pochybovať o jeho sexuálnej orientácii. A ako doplnok, trapáci ako Tyler Perry opakujú.(9.6.2012)

• Lovely.Bones

,,Zavržení" celé série. Už bych u toho opravdu nepsal ani to Komedie Tohle je opravdu jenom trapná romantická ,,záplekta" dvou velice nezajímavých herců. Myslel jsem, že to horší než dvojka být nemůže, ale vté byla alespoň ta roztomilá, malinka Moretzová. Tady? Jestli někomu přijde Brandon T. Jackson ,,dobrej", tak je neskutečný magor, hlavně v tomhle filmu. Ne, prostě ne, a jenom málo dělilo tohle od Odpadu.(9.1.2015)

Je to neuveriteľné, ale ja s týmto filmom nemám najmenší problém. A pritom je to tretí diel série postavenej na tom, že sa chlapi prezliekajú za ženské. Dokonca by som povedal, že vďaka Lawrencovmu synovi je to lepšie ako prvý diel. Dej každopádne nula bodov, aj večerníčky ho mávajú košatejší, kriminálna zápletka je tu už asi len zo zvyku. Typicky černošského humoru (prdenie, telesné tekutiny) je ale dostatočne málo na to, aby som mohol ohodnotiť za tri. 5/10(18.9.2014)

• papez12

Totálne stupídne, bez myšlienky, len vykrádanie predchádzajúcich nápadov a mixovanie rôznych nápadov z iných filmov. Odpad medzi krimi-komédiami, prepadák Martina Lawrenca. Dokonca to nie je ani smiešne. Človek vie už na začiatku filmu ako to dopadne, kto sa s kým dá dokopy. Hudba k filmu tiež veľmi zlá. Keď to porovnávam s Niekto to rád blond, tak toto je fakt neskutočný shit. Ale niekomu takýto štýl môže vyhovovať, ja osobne som ľutoval hodiny a pol môjho života.(30.6.2012)

• - V predošlých dvoch filmoch hral postavu Trenta Jascha Washington. (m.a.t.o.)

• - Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)

• - 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)