Epizody(7)

Ve třetím a závěrečném dějství této řady se děti Baudelairovy nezastaví před ničím, jen aby vyřešily tajemství zkratky D. P. a unikly hraběti Olafovi jednou provždy. (Netflix)

Jaro.Krafcik

Jednoznačne najlepšie séria, koniec ako som čakal, bol šťastný takze nám výpravač v prvej serii klamal. Rovnako ako aj film ale nevytiahlo seriál na lepšie hodnotenie. Zdalo sa mi to až príliš cieľené na mladšie publikum. Ale zas nebolo to nič zlé a na netflix ide o celkom dobrý seriál. Ktorý ani neľutujem že som celý pozrel. 3,5* ()

Plechy

Naprosto excelentní zakončení seriálu s velkým poučením nakonec. Zároveň musím pochválit postavu Lemonyho Snicketa, který vše spojuje, naznačuje, vysvětluje a funguje zde lépe než v knihách. Všichni zde hrají skvěle, Neil Patrick Harris Harris si krade scény pro sebe jako vždy. Určitě doporučuji. ()

Jimclark

Bohužel jsem poslední 2 díly mohl vidět pouze bez titulků (v jakémkoliv jazyce), a kvůli tomu jsem rozuměl asi jen třetině dialogů. Takže jsem se řídil hlavně atmosférou a celkovým dojmem. Kdoví, možná, kdybych rozuměl líp anglicky (číst umím, ale s odposlechem je to horší), hodnocení by šlo dolů. 😉 Ale takhle jsem spokojen. ()

PanCitron

Na téhle sérii bylo vidět, že Handler měl pár let na to, aby mohl celým příběhem znovu popřemýšlet. Ač se mi konec knihy líbil a v podstatě je identitcký v mnoha ohledech i v seriálové verzi, román mi přišel vždycky maličko ukvapený a plný berliček typu (není čas vysvětlit vše). Tady se vše vcelku pěkně pospojovalo do jednolitého obrazu. Samozřejmě, nějaké otazníky stále zůstaly, ale i tak je výsledek nanejvýš uspokojivý. Povedené zakončení. Oblíbené díly: Penultimate Peril, The End ()