poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Slovensko

  Krotitelia duchov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie

USA / Austrálie, 2016, 116 min (SE: 134 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Začátek byl trochu rozpačitý, také tomu napomohly málo lichotivé recenze, ale výsledek je více než dobrý. Ženská sestava není na škodu, i když se amíci s tím jen těžko smířili, mně to vůbec nevadilo. Hrátky s propojeností s minulými díly bylo milé a v konečném důsledku se mi chtěl dát dokonce plný počet. Lepší čtyři.(12.12.2016)

 • Campbell
  **

  Co k tomuhle říct? Po traileru jsem si říkal že film nezkouknu, ale po čase jsem řekl "seru na to" a zkoukl to a film dopadl tak nějak jak jsem si myslel. Za 1) ženy jako Krotitelky mi nevadily, ale vadily mi jejich postavy. Máme tu rádoby drsnou ženskou(která má ale asi jako jediná cool scénu), tlustou ženskou v podání nesympatické McCarthy která se jen zajímá kolik má knedlíků v polívce(like WTF), vědátorku která je klišé a totálně mě nezajímala no a černošku. Všimly jste si že jsem nenapsal jejich jména? To protože si je nepamatuju, v původních GB jsem si pamatoval všechny, byly to sice taky klišé postavy, ale byly vtipný, dobře zahraný a člověk se s nima lépe ztotožnil, tady ani náhodou. A co má bejt postava Hemswortha? Udělat z něj idiota a jen jakýsi sex produkt? S humorem to taky dost vázne, zasmál jsem se 2x a ani jednou to nebylo díky samotným krotitelkám. Celej film měl bejt postaven na Benniem který donášel jídlo, jediná vtipná postava(pak jsem se zasmál ještě u sprejera a to vymyšlení loga bylo popravdě dobré). Jinak se humor většinou skládá z opakování kdy jedna krotitelka je furt od slizu, nebo McCarty si stěžuje na ty podělaný knedlíky. Další "humor" je že se někdo vždycky přeřekne. Hlavní padouch....Ty vole tak to je něco nepamatuju si jméno, sotva vím jak vypadal jenom vím že se chce pomstít protože byl šikanovanej. Really? Takhle slabého padoucha jsem hodně dlouho neviděl. Efekty byly dobré, ale opět v původním duchové nebyly vidět celý tady ano, a vypadají jako kdyby utekly ze Scooby-doo. Uvodní znělka je tu použita 2x a vždy asi tak 5 vteřin, když nepočítám závěrečný titulky. Celkově nejsem zklamanej, dostal jsem co jsem čekal, slaboduchou komedii s minimálním humorem a hodně ale opravdu HODNĚ malou snahu. Takže 1* je za efekty a 1* za camea. Nebýt tohohle film se řítí do odpadu.(22.2.2018)

 • kratajirka
  odpad!

  Za mě největší hvězdou byla Holzmannová a retardantskejThóóóór! Nějak nechápu obsazování FakeGillmorky. Vždyť se nikam nehodí - dobře - na reklamu nového spodního prádla od Victoria's secret možná - vždyť dneska frčí ty LX modelky. Nevím kámo. Jestli ale něco hodnotit kladně - soundtrack je kvalitní! A to je na tom to nejsmutnější, když zbydou slova chvály jen na písničky lidové tvořivosti.(5.3.2017)

 • ConanVJ
  *

  Tak stejně jako u nové fantastické čtyřky i zde dávám jednu hvězdu za efekty, protože nic jiného film nenabídl a sledovat ho byla ztráta času. Komedie ani akční zde není zrovna právem, protože zde pro mě nebylo vtipné vůbec nic a akce je zde také hodně málo. Co zde předváděly "herečky" to bylo hodně toporné a trapné. Ono i obsazení stálo za h....., co si budeme povídat. Ani jedna hlavní představitelka mi do oka nepadla a u některé je i pohlaví hodně diskutabilní. Hemsworth zde byl také hodně za přiblblou postavu a kromě zvratového momentu stál také za prd. Nepotěšila ani camea bývalých krotitelů, kteří zde dostali úplně jiné role.Příběh je vlastně remakem původních Krotitelů, což by mě osobně vůbec nevadilo, ale to provedení je prostě děs a hrůza. Stejně jako u Návštěvníků 3 jsem měl film sto chutí vypnout ještě před jeho koncem. Pro mě totální zprznění značky, které si nezaslouží pokračování. 5% :((8.10.2016)

 • D.Moore
  **

  Já z nových Krotitelů duchů nemám snad vůbec žádný pořádný pocit - tedy kromě toho pocitu, že jsou úplně zbyteční. Nenadchli mě, neurazili, dámská herecká sestava se mi sice docela líbila, ale neměla co hrát, a humor byl tak podivně bez chuti a bez zápachu, že se ani nedalo poznat, co vymysleli scenáristé a co byla improvizace, která nevyšla. Úvodní scéna se povedla, stejně tak první setkání týmu s duchem, nicméně čím delší ten film byl, tím byl podivnější, humor se stával křečovitějším a dokonce i každá epizodní role herců z původních Krotitelů v něm byla jaksi navíc (hlavně Bill Murray to odnesl). Pro mě to prostě není povedená komedie, ale v kině přede mnou seděl tatínek se dvěma puberťáky (kteří očividně Krotitele duchů znali, neboť poznávali odkazy na originál a trsali vsedě, kdykoliv zazněl známý hudební motiv) a ti se smáli skoro pořád. Takže věřím, že i takový film si fanoušky najde. Dvě a půl hvězdičky.(30.7.2016)

 • - Spoiler: Jedným z odkazov na predošlé časti je aj to, že Gilbertová je vylúčená z Columbia University. Presne to sa stalo aj hlavným protagonistom v pôvodnej verzii. (modano222)

 • - Jedním, kdo v pokračování odmítl vystupovat, byl Rick Moranis (v původním filmu jako Louis Tully). Tento herec nenatočil žádný hraný film od roku 1997, kdy mu zemřela manželka na rakovinu prsu, načež se rozhodl věnovat především svým dětem. Sám svoji neúčast před kamerou okomentoval slovy: "Vzal jsem si pauzu, která se protáhla ještě ve větší pauzu". V jednom interview pak ke své účasti v novém dílů Krotitelů duchů prohlásil: "Nevidím důvod, proč bych se měl na jeden den účastnit nečeho, co jsem dělal před třiceti lety", přičemž popřál hodně štěstí a úspěchu ostatním hercům i celému štábu, kteří se na filmu podílejí. (PierrevanH)

 • - Takmer všetci hlavní protagonisti z pôvodnej verzie si zahrali cameo rolu, okrem Ricka Moranisa, ktorý odmietol a Harolda Ramisa, ktorý zomrel (na začiatku filmu je v kancelárii pri dverách vidieť aspoň jeho zlatú sochu). (modano222)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace