Krotitelé duchů

Krotitelia duchov

• Nizozemsko

Ghostbusters

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie

USA / Austrálie, 2016, 116 min (SE: 134 min)

• Wacoslav1

Ty voe co se to z těma komediema děje... Neříkám, že původní dva filmy jsou pro mě nějaké nepřekonatelné klasiky, ale jsou to příjemné osmdesátkové komedie a takový potracený remake si nezasloužili. Nemám chuť se o tom dál rozepisovat 1* za to, že na největší sračku roku centrální demenci to nemá a v kině jsem za to prachy nevyhodil, tak budu shovívavý. Nejlepší vtip je obsah. Prej herecký tým složený z těch nejlepších komediálních herců současnosti! V čele Melissa jsem tlustá kráva bez talentu Mc Carthy. Fuck off! 10%(8.8.2016)

• ConanVJ

Tak stejně jako u nové fantastické čtyřky i zde dávám jednu hvězdu za efekty, protože nic jiného film nenabídl a sledovat ho byla ztráta času. Komedie ani akční zde není zrovna právem, protože zde pro mě nebylo vtipné vůbec nic a akce je zde také hodně málo. Co zde předváděly "herečky" to bylo hodně toporné a trapné. Ono i obsazení stálo za h....., co si budeme povídat. Ani jedna hlavní představitelka mi do oka nepadla a u některé je i pohlaví hodně diskutabilní. Hemsworth zde byl také hodně za přiblblou postavu a kromě zvratového momentu stál také za prd. Nepotěšila ani camea bývalých krotitelů, kteří zde dostali úplně jiné role.Příběh je vlastně remakem původních Krotitelů, což by mě osobně vůbec nevadilo, ale to provedení je prostě děs a hrůza. Stejně jako u Návštěvníků 3 jsem měl film sto chutí vypnout ještě před jeho koncem. Pro mě totální zprznění značky, které si nezaslouží pokračování. 5% :((8.10.2016)

• choze

Nejhejtovanější film roku je jen zbytečným průměrem. Je fajn, že se děvčata baví, ale mohl by se bavit i divák. Jedna věc je, že jsem nikdy moc nemusel originál (ale to rebootu v mých očích spíš pomohlo), druhá, že hodně můžu Feigovy ženské komedie, leč na jednu skvělou (ŽENY SOBĚ, ŠPIÓN), vždy připadá jedna slabá (DRSŇAČKY, KROTITELÉ DUCHů). 50%(4.8.2016)

• Cervenak

Mám rád Feiga aj Wiigovú, dokonca mi nevadí Melissa. Ale uuuuf, toto je zúfalstvo, ktoré ich evidentne nebavilo. Ako keby už priamo na plac chodili s tým, že natáčajú zbytočnosť, ktorá sa pôvodnému filmu v ničom nevyrovná. V ničom. Vtipy o prdení a grcaní (niekedy mi nevadia, ale čo to hľadá vo fantasy-hororovej komédii?). Pri vedomí ma udržiaval len Hemsworth, ktorý je v úlohe stupídnej sekretárky podobne na koni ako Statham v Špiónovi.(2.10.2016)

Ghostbusters nie je v žiadnom prípade trapas a vlna prehnanej nenávisti je absolútne neoprávnená. Hlavne v sezóne, kde sklamáva jeden očakávaný projekt za druhým. Pri spomienkach na Warcraft, Tarzana alebo Singerovu Apokalypsu by som sa dokonca odvážil označiť tento projekt za príjemne prekvapenie. Pre niekoho môže ísť o svätokrádež, no ak sa vám podarí na dve hodinky zabudnúť, že v 80. rokoch minulého storočia vznikol jeden vynikajúci film s nadpriemerným pokračovaním, môžete sa celkom slušne zabaviť pri jednom priemernom aj keď úplne zbytočnom produkte továrne na sny(1.8.2016)

• - Celosvětová premiéra proběhla 9. července 2016 v Hollywoodu. (Varan)

• - Melissa McCarthy (Abby Yates) v rozhovoru k filmu prozradila, že ona i její herecké kolegyně byly překvapené improvizačními schopnostmi Chrise Hemswortha (Kevin). Mnoho svých vtipných replik si totiž vymýšlel sám během natáčení. (Nikitera)

• - Takmer všetci hlavní protagonisti z pôvodnej verzie si zahrali cameo rolu, okrem Ricka Moranisa, ktorý odmietol a Harolda Ramisa, ktorý zomrel (na začiatku filmu je v kancelárii pri dverách vidieť aspoň jeho zlatú sochu). (modano222)