Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

(více)

Videa (9)

Trailer 2

Recenze (606)

honajz 

všechny recenze uživatele

Jak to, že to v češtině nemá také správně feministický název Krotitelky duchů? Kurňa, takhle ten krásný, nový svět nevybudujeme, soudružky! Ale k filmu. Ano, ano, kdybych vzal s kamarády na škole v době naší puberty kameru (a měli bychom zručného trikaře) a chtěli natočit jakýsi amatérský fan snímek plný našeho pubertálního humoru, vypadalo by to asi takto. Samozřejmě v tom fuj, fuj mužském provedení. Docela se divím, že jakýkoliv chlap se na tomto filmu chtěl dobrovolně podílet producentsky, herecky (camea původních Krotitelů je největší WTF filmu) a vůbec jakkoliv. Tohle prostě je ňu ňu blogýsek zamindrákovaných čtyřicítek, které ale stále mají duši rebelské puberťačky (a stále ty pubertální hi hi vtipy, nejčastěji na chlapy, 4 % a rozkrok). Už jen úvodní scéna, kde se hlavní hrdinka, aspirantka na prestižní vědecké místo, chová jako debil stižený těžkou méněcenností a patologickou nerozhodností, ale měl bych jí fandit, je hodně přes čáru. Ale s tou boubelkou to také moc vychytané není, přitom jiný film, kde za drsného tajného agenta musí boubelka zaskočit, měl tu postavu docela uvěřitelně napsanou. Říkal jsem si v té chvíli, že chybí jen černoška... a bum ho, ani jsem nemusel dlouho čekat. A vůbec jsem nepobral postavu Kevina, pořád jsem čekal, že je třeba společník toho zlouna, ale prostě to nemělo žádnou pointu. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Osobně se za velkého fanouška Krotitelů duchů nepovažuji, i když se mi první dva originální filmy líbili a na dlouho slibovaný třetí díl jsem se těšil. Po neustálém odmítání Billa Murrayho a smrti Harolda Ramise jsme se ale museli smířit s nevyhnutelným a na místo originálního týmu (a případně jejich dětiček) se dočkáváme restartu s ženskými hrdinkami. Od prvního traileru film vypadá jako to největší zklámání všech dob. A to se nedostaví. WHAT?! Někteří jsou teď překvapení ale film je v rámci možností pikey. Aspoň tedy víc než se čekalo. Vůbec nemá cenu srovnávat TY Krotitele duchů a ty Krotitele duchů. Berte tohle jako prostě jiný tým s jiným přístupem. Většina starého obsazení má ve filmu cameo (Billa Murrayho to vůbec nebaví a kdo by mu se mu divil, když ho chtěli zažalovat, když tu nebude hrát) ale ženský tým naplno na těch 117 minut uchvátí. Ve filmu taky nechybí spousta odkazů na původní filmy (nejvíc zapůsobí po-titulková scéna) a celkově fanoušky asi zklamání nebudou (I když možná jo, jak jsem říkal fanoušek nejsem). Rozhodně od Krotitelů duchů nečekejte revoluci. Když však očekáváte vtipnou komedii, v rámci možností se dočkáte. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TĚŠÍTE SE, JAK ZACHRÁNÍME NEW YORK!? HŮŮŮ...“ /// Kravky co lověj duchy… ty pičo – 2 a čtvrt hodiny! (nemáš vole čumět na extended verzi!) To musej mít co ukazovat (– hlavně ne vobnaženou Mellisu!). No nemaj. Jen melou a melou (sračky). Snad až začne ta velká šou, kterou připravuje ten údržbář, trpící (oprávněným) pocitem méněcennosti… Ovšem do tý doby (jasně už jsi říkal melou sračky…) - a místy je to ještě horší! Nemá to tempo, není to ftipný, akce málo a je to moc dlouhý. Nezáživný (nudný) postavy (ten Hemsworth už taky vleze do všeho!). Film pro skalní Melissino publikum, který ani nemůže vocenit štěky starý party. I když, proč Bill Murray hraje postavu, která na duchy nevěří?… aha, aby to byla sranda. Tak to je (taky) proti přírodě! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Usínám, vstávám, snídám, učím se, masturbuju s Melissou McCarthy 2.) Vypustil jsem ducha. Dvě hodiny jsme se tomu smáli, Mirek pak sestrojil takovej přístroj a … 3.) Thx za titule „westside“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Psychor odpad!

všechny recenze uživatele

Už před projekcí mi bylo zcela jasné, že se bude jednat o odpad všech odpadů. Trailer sliboval prostoduchý scénář, krajně nesympatické herečky, trapný humor či béčkové triky. A sliby bohužel nelhaly. Jen díky volnému lístku jsem byl ochotný tuto slátatninu zhlédnout. A to především proto, abych svým následným komentářem varoval všechny nešťastníky, kteří chtějí mít s tímto splaškem z dílny Paula Feiga co dočinění. Naprosté znesvěcení žánru sci-fi a jednoznačně nejhorší snímek roku 2016. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Nejhejtovanější film roku je jen zbytečným průměrem. Je fajn, že se děvčata baví, ale mohl by se bavit i divák. Jedna věc je, že jsem nikdy moc nemusel originál (ale to rebootu v mých očích spíš pomohlo), druhá, že hodně můžu Feigovy ženské komedie, leč na jednu skvělou (ŽENY SOBĚ, ŠPIÓN), vždy připadá jedna slabá (DRSŇAČKY, KROTITELÉ DUCHů). 50% ()

Galerie (74)

Zajímavosti (17)

  • Melissa McCarthy (Abby Yates) v rozhovoru prozradila, že ona i její herecké kolegyně byly překvapené improvizačními schopnostmi Chrise Hemswortha (Kevin). Mnoho svých vtipných replik si totiž vymýšlel sám. (Nikitera)
  • V čase 1:29:33 se na jednom z billboardů objeví nápis: "That's a big" a pod ním obrázek piškotu. Jedná se o odkaz na původní film Krotitelé duchů (1984), kde stejný piškot použil Egon (Harold Ramis) pro vysvětlení problému se skladováním duchů Winstonovi (Ernie Hudson). (Stibak)

Související novinky

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (více)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)

Reklama

Reklama