Reklama

Reklama

Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť. Narazí však na skupinu prchající pustinou ve vyzbrojeném obrněném vozidle, v jejímž čele stojí elitní Imperator Furiosa. Citadelu, odkud prchají, tyranizuje Immortan Joe, kterému kdosi odcizil něco nenahraditelného. Rozzuřený vojenský vůdce svolá všechny své gangy a ve vysokooktanové silniční válce nemilosrdně pronásleduje prchající rebely. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ty seš taky vřed, Miller je Australan a točil to hlavně v Austrálie, tak jako předchozí díly. 

 (hodnocení, recenze)

Neskutečně debilní obšleh. USA jsou prostě filmový vřed, který hnisá mezi slušnějšímu filmy a nehutně se rozlejzá a ty slušnější filmy ničí.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Pro mě zatím ten největší audiovizuální námrd a jsem zvědav, jestli ho překoná Duna. Už brzy se rozhodne. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Kolárek

"Všichni chlapi jsou slintající bestie" - a co bys čekal od postapokalyptické budoucnosti, růžovou zahradu ? Nicméně ne, né všichni chlapi, byli takový.

 

"všechny ženský jsou  odvážné superbojovnice" - ne, sama Furiosa, podle všeho patřila mezi ty, kteří se báli a tu odvahu hledala dlouho, nemluvě o tom, že holky Immortan Joe, v jeden moment chtěli k němu vrátit, takže....

Kolárek

Kolárek (hodnocení, recenze)

Ultrafeministická propaganda. Všichni chlapi jsou slintající bestie a všechny ženský jsou  odvážné superbojovnice, které jsou jedinou záštitou civilizace.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Tak jsem se na to poprvé od kina podíval znovu konečně, tentokrát doma na Blu-ray a pořád musím říct, že to je jeden z nejlepších akčních filmů dekády , né-li úplně ...
Navíc mě na BD překvapila velká dávka bonusů, zvlášť ty o natáčení všech "stuntů" , či video věnované čistě autům a jejich výrobě bylo naprosto parádní ...

Respekt Millerovi co dokázal a hlavně bez zbytečných CGI kravin, dlouho jsem nevěřil že všechny ty auta a stunty jsou 10% reálné :D

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Sayko

Takže keď ťa niekto oserie, pôjdeš s ním znova do kšeftu, lebo veď si zarobíš aspoň niečo naviac?

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

TheSlezy

7 mega tam, 7 mega sem, kdyby Miller ty prachy nechtěl, měli bychom tu už dvojku a on v kapse ještě větší ranec..

na příspěvěk reagoval mm13

Uživatel renegad smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Dalo se čekat že natáčky v poušti jsou náročné na čas... Stejně jako 1. se točilo pár let...

jizvoun

jizvoun (hodnocení, recenze)

Může mi někdo říct, čím se liší chrome edition od běžné verze, teda kromě toho barevnýho filtru.

na příspěvěk reagoval Bluntman

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Zcela evidentně jde o film určenej na video nebo na web. Nikdo si přeci nemůže z tý upoutávky udělat dojem, že jde o áčkovou čínskou produkci.

na příspěvěk reagoval konvicce

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Anarvin

Hmm tak to bude super, obsazení to nemá špatné! A jestli se jim podaří do toho vervat trochu té ujeté absurdnosti(což podle traileru vypadá, že to tam bude) Tak to může být ještě lepší než snad MAX XD

na příspěvěk reagoval Mukade

Hawaj

Hawaj (hodnocení, recenze)

Tedle film se měl jmenovat Mad Furiosa a ne Mad Max. Tak typově nevýraznýho herce pro roli Maxe už jsem dlouho neviděl.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

no napr. mne uniká asi tak 90% tých správ a keďže si myslím že nie som v tomto sám tak preto som to sem dal

Související novinky

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

21.12.2023

Nová inkarnace nejslavnějšího monstra japonské kinematografie od studia Toho Company je nečekaným (skromným) blockbusterovým hitem letošního roku. Snímek Godzilla Minus One s odhadovaným rozpočtem… (více)

Marvel našel nového superhrdinu

Marvel našel nového superhrdinu

01.11.2022

Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman, Ambulance) se musel kvůli nabitému diáři vzdát role v prequelu Šíleného Maxe Furiosa, jeho oceňovaná hra Topdog/Underdog na Broadwayi ale brzy končí (nebo minimálně… (více)

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

28.10.2022

Pro herečku a hlavní hvězdu chystané Furiosy Anyu Taylor-Joy (Dámský gambit) je hlavní část natáčení hotová. 26letá Američanka z Miami sdílela před pár hodinami fotky na svém instagramovém účtu, ve… (více)

O čem bude madmaxovská Furiosa?

O čem bude madmaxovská Furiosa?

26.06.2022

Natáčení snímku Furiosa je v Austrálii momentálně v plném proudu, a tak už na veřejnost vypluly také první oficiální informace o ději celého filmu. Jak už název napovídá, hraný prequel k Šílenému… (více)

Reklama

Reklama