Šílený Max: Zběsilá cesta

Šialený Max: Zbesilá cesta

• Nový Zéland

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

Austrálie / USA, 2015, 120 min

Komentáře uživatelů k filmu (2 333)

• dobytek

Na úvod bych měl asi napsat, že do kina jsem fakt nešel, takže jsem film viděl v dost hrozný kvalitě. Jak plno lidí psalo, že trailery je navnadily, tak mě teda naopak spíš odradily. Tušil jsem, že z toho nakonec vyleze asi bezduchá akční blbina. Ale všichni píšou, jaká je to bomba, tak jsem si řikal, že se teda podívám nejdřív v hrozný kvalitě, a jestli to fakt bude tak skvělej film, tak snad do toho kina i půjdu. No teď už vim, že určitě nepůjdu. Pro mě to bylo dost velký zklamání. Některý ty akční scény se docela povedly, ale co se týče nějakýho příběhu, tak je to úplná kravina srovnatelná třeba s Pancéřovou holkou. Partička špinavejch divnolidí a čisťoučkejch modelek jezdí hovnocucem po poušti a okolo nich pořád něco bouchá a střílí se. Ale tak pořád je to lepší, než úplně strašnej třetí díl. Mad Maxovská série holt asi měla radši zůstat jenom u prvních 2 dílů. 40%(30.5.2015)

Žasl jsem, když mi táta po shlédnutí filmu řekl, že se mu to ani moc nelíbilo. Proč? se ho ptám... Protože tu hlavní hrdina dostává nějak moc do držky! - odpověděl. A musím mu vlastně dát za pravdu. Po tom co mu šlohli káru, dávali mu furt do držky, udělali si z něho krevní váček a pak ho přišpendlili jako méďu na kapotu, jsem teda čekal větší odplatu. Vedlejší postavy, jako utržené ze řětězů se tu předhánějí kdo bude víc šílenej a Tomík je nějak po celou dobu nemůže dohnat a když už se trochu vzchopí, tak mu hlavní roli ukradne Charlize Theron. Je to celé vlastně závěrečná naháněčka z druhého dílu, roztažená na 120 minut. Mel by tomu slušel víc ale co se dá dělat za ****(19.8.2018)

"Furiosa: Napric pousti" tak se mel dle meho soudu jmenovat tento vcelku vydareny 'post-apo' snimek. Max tady hraje jenom tzv. "druhe housle". Tato skutecnost ovsem nic nemeni na spadu, akcnosti, vyprave a celkovemu dojmu z teto dnes nevidane akcni podivane. Akce je svizna, herecke vykony dobre a trikove zabery ve skrze praktickeho razu. Dle vyjadreni filmaru, byly CGI efetky drzeny na minimu. BTW: Ten nakladak je postaven na podvozku TATRA :) "Black&Chrome" verze, ac dejove identicka, pro me osobne jeste lepsi, nez barevny original. Videno v kine, 2D. B&W verze na BluRay.(2.10.2018)

Akcemi nabitá podívaná, kde starouše Mela Gibsona nahradil drsný Tom Hardy, který podle mě dokázal Gibsona plnohodnotně nahradit, co by mlčenlivého a samotářského tuláka, toulající krutým a drsným světem, kde zeleň, jídlo a vodu, nahradil benzín, krev a šílenci prohánějící se na vozidlech, které jako by vyvrhlo samotné peklo. K tomu všemu perfektní soundtrack, který se zaryje hluboko pod kůži. Tom Hardy, Charlize Theron, šílený svět, vozidla, a elektrická kytara plyvající oheň, George Miller se opravdu překonal, a tímto dílem své předchozí filmy s postapokalyptickým Maxem doslova pohřbil. Kam se předchozí díly na tento hrabou. Na konec bych dodal toto, ZŘETE MĚĚ!!(2.11.2018)

Fajn akce, fajn postavy a spousta zábavy. Film se naštěstí nesnaží navázat na prvního Maxe ani jej převyprávět a to je jen pro dobro celku.(12.1.2019)

Pedál až na podlahu po celých 120 minut. Miller natočil vizuální veledílo, tady se zkrátka moc nemluví protože než aby to Miller zbytečně vysvětloval tak to radši ukáže emoce, zničený svět a jeho pravidla, dialogu netřeba a to dělá film filmem.(19.1.2019)

Originalne, aj ked dej je velmi priamociary a trochu jednoduchy. Ale film je vcelku vyvazeny a zaujimavy.(9.2.2019)

Milujem tento film,na staré kolená pãn režisér urobil úžasnú prácu, ten film to je čistá extãza, vizuãlny orgazmus, no úchvatný, yes.(31.3.2019)

• snobold

Vůbec mi nedochází ten hype kolem tohoto filmu. Ještě se mi nestalo abych se na film dodívával 3x! (z toho jsem u toho 2x usl, a to nekecám). Žádný příběh, žádná zápletka, nulové napětí. Tohle ani Tom Hardy nezachrání.(19.4.2019)

Psychopati, šílenci, Max, postapo, demolice.. Tenhle film má jak se říká všech pět p. Dějem se nezabívejte, tady jde jen o přežití.(21.6.2019)

Slušná jízda s pořádnou náloží zběsilosti - to je Mad Max. Tom Hardy toho sice moc nenamluví a vlastně není až tak moc pro děj důležitý, ale to vynahrazuje skvělá Charlize Theron a její polonahé společnice. Nečekal jsem, že film o tom, jak se banda šílenců nahání po post-apokalyptické Austrálii, mohl být taková zábava. Jestli máte rádi pořádnou řežbu a ranec výbuchů, tak je tenhle film pro vás.(26.6.2019)

• JR44

Na Maxa málo šialené, málo krvavé, málo deštruktívne, nikto nehrá, všetci sa len vezú. V tatrovke, v kadilaku, na traktore, na pásaku a hádžu po sebe zúrivé pohľady.(25.7.2019)

Absolutní pecka. Šílené postavy, působivé honičky, praktické efekty, přesně co jsem od toho filmu chtěl a ještě mnohem víc.(31.10.2019)

1 30 59 88 114 115 116 117 následující >>