Vídáme se jen na svatbách a funusech (S01E01) (epizoda)

 • USA

  We Only See Each Other at Weddings and Funerals

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2019, 59 min

 • Lenka.Vilka
  *****

  Měla jsem vážně velká očekávání. Komiks mě odvařil a byla jsem z něj v jiné dimenzi. Takže když mi slíbí seriál, těším se. Jupí! První díl začíná zvolna, ale má všechno. Umřel nám táta (nebo "táta"?, vyberte si) a něco kolem toho smrdí. Taky se vzájemně nemůžeme vystát. A křivdy z minulosti jsou nejhorší potvora. No, a taky ten konec světa, že jo? Každá postava je jedinečná, obsazení je luxusní a hudba vše bravurně podtrhuje. Takže pokud to dál něco nezkazí (dějově to není možné, když víte, co bude dál), čekám top roku.(15.2.2019)

 • LachtanShows
  ***

  Aktuální boom kolem tohoto seriálu, který za týden dostane pokračování, přesvědčil i naši domácnost jej zkusit a i když mě pilot zatím dost mátl a netušil jsem, kam Paraplovou Akademii zařadit, určitě zkusíme dál. Přeci jen úvodním dílům pálím plnou palbu v korespondenci s maximální spokojeností veeelmi zřídka.(23.7.2020)

 • Nevka
  *****

  Tahle skvadra toho má co do námětu, obsazení i provedení dost, co nabídnout. Mix obrazu a zvuku je na "televizní" produkci navíc hodně povedený, takže se na to i dobře kouká. Než přejdu k dalšímu dílu... O komiksu vím, ale ještě jsem ho nečetl. Každopádně po tomto úvodu si ho seženu hned, jak to bude možné.(17.2.2019)

 • chrispe
  ***

  První díl je jak jinak spíš než co jiného představování postav. A jak už to tak bývá, některé jsou zajímavější než druhé a některé sympatičtější než... však víte. Popravdě nevím, nebýt Roberta Sheehana, díky kterému jsem ten první díl zapnula, jestli bych pokračovala. Ale on i Pětka (Aidan Gallagher) působí fakt zajímavě. No uvidíme, co se z toho vyklube.(6.4.2019)

 • Necrotongue
  ***

  První epizoda pro mě nebyla žádnou úžasnou peckou, šlo spíše o pozvolný rozjezd seriálu, během něhož mě tvůrci seznamovali se všemi důležitými postavami. Některé momenty ale vypadaly opravdu zajímavě, takže s dalšími díly očekávám jedině zlepšení. Extrémně mě potěšili They Might Be Giants s cover verzí songu "Istanbul (Not Constantinople)", kterou pro WOW výborně zpracovala Silver Letomi.(21.5.2019)

 • - Skladba, kterou na začátku epizody hraje Ellen Page na housle, pochází z muzikálu „Fantom opery“. (Nevka)