Pětka Vanye vypoví, jak cestoval časem, a pak se vydává hledat majitele oční protézy. Jenže v patách mu jsou dva tajemní zabijáci. (Netflix)

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už si pomalu začínám dělat své oblíbence (Klaus a Pětka), někteří mi začínají být sympatičtější (Diego a Alison) a někteří buď moc neumí hrát nebo mě prostě nezajímají (Luther a Vanya). Seriál má dobře našlápnuto, ale furt tomu chybí určitý drive, jenž bych u tohoto projektu čekal už od začátku. Soundtrack samozřejmě špičkový. 7,5/10. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Aha, tak jsem se minule trochu přepočítal. K žádnému výraznému zlepšení proti prvnímu dílu nedošlo a nejvíc jsem se tentokrát zamýšlel nad postavou, kterou představuje Ellen Page. Amíci si zase jednou neporadili s ruskými jmény a pojmenovali to smutné děvče Váňa, což je vtipné, ať už to napíšete jakkoli. Tato postava navíc nevládne žádnou zvláštní schopností kromě šíření deprese, takže mi silně připomíná robota Marvina ze Stopařova průvodce po galaxii. ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oproti prvnímu dílu jsem se zde bohužel docela nudil.. Ovšem co musím vyzvednout do nebeských výšin je soundtrack (Run, Boy Run) mě neskutečně potěšil tak krásně hned ze startu epizody. Děj se nám nějaký pomalu ale jistě rýsuje ale zatím je to spíš takové tápání v tajemnu.. Pořád nejoblíbenější postavou zůstává Klaus. 🤶 ()