Po sérii znepokojivých objevů si Vanya není jistá, jestli má být víc šokovaná nebo zoufalá. Vývoj nabere pozitivní obrátky, takže Pětka neví, jak na tom je. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Proti předchozímu dílu přibylo akce, ale ani tak nešlo o nic, co by mě mohlo nadchnout. Nejvíc mě asi štve nedostatek snahy tvůrců udělat příběh méně předvídatelným. Kromě toho bych se obešel i bez neustálého bědování některých postav nad jejich krutým osudem, otravné to bylo i u jedné, teď už je toho fakt moc. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Aby toho nebylo málo, přidává se nám do klubu ublížených kňučen ještě Luther. Vlastně když se nad tím člověk zamyslí, tak jediná neubečená je tam Allison (i když taky má proč). Žebříček mých neoblíbenců stále vede Vanya, následovaná Diegem, v těsném závěsu s ublíženou Cha-chou a Lutherem. Naopak díky za Klause, Pětku a Hazela. Doufám, že v tom posledním dílu dostanou hodně prostoru. Tři a půl *. ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak já zbožňuju Hazela.. Je to hrozný sympaťák a přeju mu všechno štěstí s donut - woman.. Ovšem obávám se, že marně.. Cha - cha mě neskutečně pije krev, ale to je asi proto, že ubližuje mému oblíbenci. Proměna Váni se mi dost líbí.. Jak jí svítily bulvy, tak to vypadalo dost krutě.. Jediná věc mě dost překvapila, protože záměry tvůrců se dají v tomto seriálu snadno odhadnout... Překvapilo mě, že Alisson přežila podříznutí hrdla.. To je dle mého názoru dost insane, ale možná se to dá v pohodě rozdýchat.. 🔪 ()