Takhle si představuji druhou řadu. Zatímco první se ještě hledala, ta druhá je sice epičtější a "větší", čímž se často tvůrci snaží maskovat dějovou prázdnotu, ale v tomto případě si na příběh více méně nemůžu stěžovat. Každá z postav se dočká dostatečného prostoru, děj je komplexní, ale srozumitelný a finále dostatečně epické a dějově uzavřené, ale nepostrádající "nezbytnou" tečku v podobě cliffhangeru. Povedlo se to, hodně se to povedlo.(4.8.2020)

Čakal som čo nám druhá séria prinesie a nevedel som, či bude na rovnakej úrovni ako tá prvá, no sklamaný som nebol. Ide možno aj o lepšiu sériu. Postavy dostali väčšiu hĺbku, iný náboj, nové prírastky boli osviežením a celkový dej bol doslova pohlcujúci. Cliffhanger na konci už snáď nemohol byť lepší. Kto vie kedy sa dočkáme pokračovania, no očakávať ho budem netrpezlivo.(1.8.2020)

Hodnocení jednotlivých epizod mi na finální verdikt nakonec nesedí, ale jsem docela zklamaný . Umbrella Academy se ve druhé sérii stáva maximálním mainstream seriálem . Všechny postupy jsou zkopírované odjinud ( Stranger Things apod.. ) .. A finální epizoda skončí tím , že se hlavní záporák nechá ukecat ?! Chvíli to sice vypadalo docela originálně , ale samozřejmě , že musel přijít sluníčkový ending . Mě už fakt zachraňování světa nebaví . Každý se objeví někde jinde, pak se půlku série potkávají. Akce je tentokrát větší , protože se logicky našlo více peněz . Vizuální stránka vykradená z 11.22.63 a vlastně i chvíli podobná zápletka . 6/10..(1.8.2020)

Komiks je šílenější a často lepší než seriál, na druhou stranu se ale adaptace snadněji chápe. Původně jsem čekal, že Dallas nebude protože si kus zápletky vystříleli už v první řadě, ale tvůrci zaimprovizovali a funguje to náramně. I když je zachraňování Kennedyho dost provařené a předloha si s tím prohrála o trochu lépe. Otevřený závěr je hodně podobný konci třetího dílu, kteréhož zápletku s hotelem Zapomění jsme zase přeskočili. Černošskylesbickogayovské odbočky jen uměle natahují děj, ale dá se to zvládnout. Je v tom guláš, ale s hodně kvalitním hovězím. Sem s dalšími knedlíky!(2.8.2020)

Za mě o level lepší jak 1. sezóna, která mě v jistých momentech dost nudila. Druhá sezóna je nabitá od začátku do konce, je fakt že se přiblížila víc mainstreamu, ale to mi opravdu nevadí a hlavní postavy jsou naprosto skvělé a baví mě jejich dobrodružství ... třešničkou na dortu je úplný závěr. No nic uvidíme jak dopadne 3. Sezóna. 9/10(3.8.2020)