Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chen
  *****

  Takhle si představuji druhou řadu. Zatímco první se ještě hledala, ta druhá je sice epičtější a "větší", čímž se často tvůrci snaží maskovat dějovou prázdnotu, ale v tomto případě si na příběh více méně nemůžu stěžovat. Každá z postav se dočká dostatečného prostoru, děj je komplexní, ale srozumitelný a finále dostatečně epické a dějově uzavřené, ale nepostrádající "nezbytnou" tečku v podobě cliffhangeru. Povedlo se to, hodně se to povedlo.(4.8.2020)

 • HenryIvan
  ****

  Čakal som čo nám druhá séria prinesie a nevedel som, či bude na rovnakej úrovni ako tá prvá, no sklamaný som nebol. Ide možno aj o lepšiu sériu. Postavy dostali väčšiu hĺbku, iný náboj, nové prírastky boli osviežením a celkový dej bol doslova pohlcujúci. Cliffhanger na konci už snáď nemohol byť lepší. Kto vie kedy sa dočkáme pokračovania, no očakávať ho budem netrpezlivo.(1.8.2020)

 • M.J
  ***

  Hodnocení jednotlivých epizod mi na finální verdikt nakonec nesedí, ale jsem docela zklamaný . Umbrella Academy se ve druhé sérii stáva maximálním mainstream seriálem . Všechny postupy jsou zkopírované odjinud ( Stranger Things apod.. ) .. A finální epizoda skončí tím , že se hlavní záporák nechá ukecat ?! Chvíli to sice vypadalo docela originálně , ale samozřejmě , že musel přijít sluníčkový ending . Mě už fakt zachraňování světa nebaví . Každý se objeví někde jinde, pak se půlku série potkávají. Akce je tentokrát větší , protože se logicky našlo více peněz . Vizuální stránka vykradená z 11.22.63 a vlastně i chvíli podobná zápletka . 6/10..(1.8.2020)

 • 3DD!3
  ****

  Komiks je šílenější a často lepší než seriál, na druhou stranu se ale adaptace snadněji chápe. Původně jsem čekal, že Dallas nebude protože si kus zápletky vystříleli už v první řadě, ale tvůrci zaimprovizovali a funguje to náramně. I když je zachraňování Kennedyho dost provařené a předloha si s tím prohrála o trochu lépe. Otevřený závěr je hodně podobný konci třetího dílu, kteréhož zápletku s hotelem Zapomění jsme zase přeskočili. Černošskylesbickogayovské odbočky jen uměle natahují děj, ale dá se to zvládnout. Je v tom guláš, ale s hodně kvalitním hovězím. Sem s dalšími knedlíky!(2.8.2020)

 • Kienast
  *****

  Za mě o level lepší jak 1. sezóna, která mě v jistých momentech dost nudila. Druhá sezóna je nabitá od začátku do konce, je fakt že se přiblížila víc mainstreamu, ale to mi opravdu nevadí a hlavní postavy jsou naprosto skvělé a baví mě jejich dobrodružství ... třešničkou na dortu je úplný závěr. No nic uvidíme jak dopadne 3. Sezóna. 9/10(3.8.2020)