Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pětka pošle sourozence do stejné uličky v Dallasu – každého ale v jiném roce. Pak se je snaží vypátrat a zastavit hrozící konec světa. (Netflix)

Recenze (7)

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl je hodně dobrý ve všech ohledech. Dozvíme se, kde je každý z rodiny. No, hlavně kdy. Je to skvělý úvod. A bacha, konec světa. Ale pst! A ještě k tomu ty tři mušketýři. Vidím to na deset náročných dní... ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po naprosto perfektním konci první řady chudáci, co Umbrellu sledovali už loni, museli čekat tak extrémně dlouho na navazující pokračování, v němž je zpátky ten mix komedie, fantazijna i rodinného dramatu a pětky tu budou v hodnocení rozhodně častější než v sezóně jedna. ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to stylové, dokonce snad ještě stylovější, díky retro náladě a Pětka s Klausem jsou opět skvělí, ale to je vše a jestli bude série stát na té samé premise jako minule (což se nám zatím snaží tvůrci naznačit), jen v atraktivnějších kulisách, tak to nedopadne dobře... ()

Galerie (30)

Zajímavosti (2)

  • V 6. minutě filmu, těsně před nukleárním výbuchem, kdy zestárlý Hazel přeruší číslo Pět (Aidan Gallagher) a nabídne mu únik, použije hlášky: „Come with me if you want to live,“ z Terminátora 2 (1991) a „There is no time to explain“ ze stejnojmenné hry. (NiMareQ)
  • Na začátku vypravěč zmíní, že jediní přeživší apokalypsy je šestice sourozenců. Ovšem na konci epizody Bílé housle (2019) je záběr na Hazela (Cameron Britton) a Agnes (Sheila McCarthy), kteří se zachrání s pomocí kufříku Komise. (VinceCZ)

Reklama

Reklama