Zoufalý Pětka vymyslí riskantní plán, jak zastavit druhou verzi sebe sama. FBI mučí Vanyu a Diego odhalí, co způsobí apokalypsu. (Netflix)

Lenka.Vilka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Geniální! Rozdělení na linky! A konec? Čekat týden na další díl, tak mi jebne! PS: dovolím si menší poznámku k těm, kteří píšou nepodložené věci na internet bez toho, aby si ověřili fakta u strejdy Gogla. Já ještě knihu od Mistra nečetla, tudíž ani neviděla adaptaci. Jenom bych ráda připomněla, že kniha z které vychází druhá série UA (která hezky doplňuje první sérii) vyšla v roce 2009, Dallas 63 vyšel v roce 2011. Jenom k tomu vykrádání... čili v seriálu tu linku rozvedly víc, protože byl prostor, ale Dallas od Gerarda Waye vyšel dřív. Jenom se to sešlo do stejného tématu ;) ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"I can't do this job if you don't trust my instincts." "Sweetheart, your vagina needs glasses." ____ Z UA se vyklubala komiksová vykrádačka kultovního románu 'Dallas 63' od Štefana Krále. Chcelo by to ale víc psychedelických šmakulád! ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Krásně se nám to pomalu uzavírá a je to parádní a napínavá jízda.. Sice je dost divné, že už podruhé svět zničí stejný člověk, ale i tak mě to prostě baví.. A to je co říct.. ()