Reklama

Reklama

Umbrella Academy - Série 3

(série)
Trailer 1

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Tým je zpátky v akademii a čelí nové partě sourozenců Hargreevesových. Ve městě začíná rozsévat chaos tajemná síla. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ta třetí série... rozhodně není dětinská jako ta první, ale rozhodně není skvělá jako série druhá. Tady to věčný desetidílný čekání v hotelu na něco, co by se asi mělo stát, ale vzhledem i k vyprávění předešlých dvou sérií jde předpokládat že se to nestane, je už jaksi nudné, nezajímavé, neoriginální, a takové makové ve špatném slova smyslu. Do toho všeho se (dle titulků hlavní představitelka) Elliot Page rozhodla projít operací, a bylo tudíž jasné, že to sériál též silně zasáhne. Ale to ne. Scénáristé to očividně nevěděli dostatečně dopředu, a tak zajímavé příběhové linky, které by mohli být zajímavé, vtipné a šmrnc, působí neuvěřitelně otravně (i vy smyslu nucené politické korektnosti - čímž nechci odsuzovat samotnou herečku/samotného herce, ale takhle to prostě působí). Ta postava je najednou zase mnohem otravnější a vlezlejší, protože samozřejmě zase musí být ta správná. A to je něco tak neefektivního v seriálu jako je tento. A když se k tomu přidá postava, která se jí postupem času této série začne podobat svojí otravností (mám na mysli Allison), tak to je prostě vrchol. Ale jako by to nestačilo, i postava Stanleyho působí jako další negativní prvek v rámci postav. A jeho představitele Javona Wannu Waltona začínám postupně zařazovat mezi mnou nejvíce nenáviděné herce. Ale na druhou stranu postava Harlena je díky takovémuto stvárnění mnohem uchopitelnější a stravitelnější, dokonce se k němu navázali nějaké city, což mohu pochválit. Jinak to je ale bohužel průměr, což je škoda. 6/10 P.S. překlad Layliných monologů s dávkou toho cool hláškování je v českém dabingu opravdu nepochopuitelný, jelikož u některých slov zjistit význam i v rámci kontextu chvílku trvá ()

Chen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože se stále recykluje zápletka s koncem světa, tvůrcům se daří to dělat neotřelým způsobem, nicméně by asi nebylo od věci se v případné další řadě od tohoto tématu odklonit a zkusit to jinak. Stále je to roztomile bizarní (i když asi ne tolik jako dvě předchozí řady), některé postavy jsou skvělé a vizuálně je to hravé (bez ohledu na omezený počet lokací), ale chtělo by to trošku osvěžit. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„CO JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ RODINA? KONEC SVĚTA…“   Tak Viktor mi trochu zkazil náladu…. ale s tím už nic neudělám. (na tohle jsem fakt starej Elliote!). Divácky přitažlivě se to začne komplikovat zhruba ve třetím díle (doteď se chovali jako kokoti) a začne přibejvat zajímavějších věcí – na úkor těch nudnějších. Líbí se mi, že nachaj umřít hlavní postavy, i když tady…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, co je „Dědečkův paradox“.  2.) Jsem transka. A nestydím se za to!  /// Thx za titule „Zuzana Matějková“.                   PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda věčného natahování a vyloženě devastujících dialogů týkajících se Vanyiny transmutace v nesympatického klučinu. Jakékoliv vztahové rozhovory nudí až ke spánku a první polovina by se bez Pětky a jeho linky nedala vydržet. Bizarní to oproti komiksu není ani náhodou. To je jiný level šílenství který Way a Bá umí jako nikdo jiný. Scénáře by zasloužili větší péči, ale jestli je tohle poslední řada tak budiž bylo to docela neotřelé a fajn. ()

Chmur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě jednoznačně nejhorší série. Ano, pořád se najdou okamžiky, kdy je to zábavné a soundtrack stále skvělý, ale úplně se vytratila lehkost předchozích sérií. Jedná se o upocenou dřinu odehrávající se po většinu času v jedné budově. Třetí série je chudá na dobrou akci, zato se zde najde nadbytek zbytečných dialogů o rodině, osudu vesmíru atd. atd. Vlivem příšerného scénáře i špatného režijního vedení herci, kteří v minulých sériích excelovali, působí toporně a nejistě (Gallagher, Sheehan). Navíc museli do třetí série narvat trans přeměnu, ačkoliv to neodpovídá předloze ani charakteru předchozích sérií. Vanya tedy Victor je jednoznačně nejotravnější a nejhorší postava třetí série. ()

Galerie (313)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama