Zásob je čím dál méně a míst, kde je najít, také ubývá. Poslední pokus o zisk zásob málem skončit smrtí. Proto je tu Maggie. Vzpomněla si na Meridian, kde kdysi přežívala. Tam by údajně měly ještě nějaké zásoby být. Spolu s dalšími se tam vydá. Mezitím jsou Eugene, Ezekiel, Yumiko a Princezna vyslýcháni. Pokud projdou výslechem, stanou se součástí komunity. To ještě neví, co se tady vlastně děje. (Varan)

Zajda.

Tak to bylo něco. Jako otvírák jedenácté série jsme snad nemohli dostat nic lepšího. Tahle epizoda je skvost. I když se v ní skoro pořád jenom chodí nebo sedí, dokáže nám skrz tento jednoduchý příběh ukázat posuny ve vztazích mezi postavami a taky závažnost situace, ve které se nachází. Potom epizoda nabízí naprosto dechberoucí atmosféru, při které si každou chvíli myslíte, že se stane něco špatného. A na konci vám k tomu všemu ukáže jeden moment kdy se stane něco závažného pro dění celé série. Takže po zhlédnutí jsem opravdu rád, že je tato epizoda dechberoucí úvod, který mě okamžitě navnadil na další díly 100% ()

Doomcourier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V poslední době jsem nějak neměl moc čas sledovat, kdy ta očekávaná poslední série vlastně vyjde, takže pro mě informace, že už je první díl venku, byla opravdovým překvapením. Po pauze mezi sériemi mně většinou trvá, než se do seriálu zase dostanu. Tady to ale proběhlo téměř okamžitě. Obě dvě dějové linky byly skvělé a ani jedna mě nepřestala bavit. 11. série začíná opravdu výborně. ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak finálna 11. séria nám začína naozaj vo veľkom. Po mdlých a chabých bonusových epizódach sa seriál znovu vracia do zajetých koľají. Zase je to ten starý dobrý The Walking Dead, na aký sme boli doteraz zvyknutí. Už samotný úvod ma ohromil svojim prevedením a celkovou atmosférickosťou, a pri otváracej scéne to ani zďaleka nekončí. Podobne hutnú a napínavú atmosféru sa podarila preniesť i do strhujúcej sekvencie v podzemných priestorov metra. Scény medzi Neganom a Maggie mali dobrý spád a parádne to medzi nimi eskalovalo. Negan v podaní Jeffrey Dean Morgana to ťahá neskutočne a neustále dokazuje, akým veľkým prínosom pre seriál v skutočnosti je. Druhá príbehová línia už tak veľmi nenadchla. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velice povedený start závěrečné řady. Líbí se mi, že přidali na atmosféře od které očekávám více a chci ten horor. Konflikt mezi Maggie a Neganem bude ještě zajímavý a celkově musím pochválit úvodní scénu ve které se skoro vůbec nemluví, hned mě to více vtáhlo do děje. Jen tak dál :-) ()