Sice se dostali do vagónu vlaku, ale ještě vyhráno nemají. Před nimi je spousta nástrah. Hlavně nemrtví, který touží po masu. Daryl a Pes našli v metru opuštěnou skrýš přeživších. Yumiko hledá svojí sestru, která ji nechala vzkaz v minulé části. Když se to nedozví ani od vojáků, jde za komisí. Tentokrát si servítky brát nebude. (Varan)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Protože jsem se před víc než rokem zasek u čtení posledních pár čísel komiksový série – doslova mi zbejvá cca 20 sešitů – neznalý finálních peripetií literárního 'TWD' kánonu musím říct, že prolog k závěrečný řadě stejnojmenný seriálový adaptace je solidním comebackem téhle kultovní zombie telenovely. Tentokrát již tvůrci prakticky nemaj co ztratit, takže se zcela utrhli ze řetězu, zvysoka dlabou na jakoukoliv realističnost, a servírují nefalšovanou žánrovou podívanou, kde se nezapře ani svérázná hororová atmoška.... Daryl je sigma male. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lepší než první díl. Atmosféra hodně dobrá. Scéna kdy Maggie vypráví co zažila s malým Hershelem se mi pěkně zaryla pod kůži. Daryl a jeho pěkně natočená scéna, kdy pozabíjí zombíky byla skvělá, hned jsem si ji musel pustit znova ( ta hudba v pozadí tomu pěkně přidala ). Konec klasický cliffhanger, tak jak jsme již od TWD zvyklí. Jsem natěšený na další díly. Zatím si závěrečná řada vede velmi dobře. :-) ()

kery-

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tahle série se naprosto urvala ze řetězu. Stejně jako minulý týden, i tento díl výborně pracuje s postavami a ukazuje nám i jejich odvrácené strany. Scénáristi si pro nás opět představili několik naprosto senzačních momentů - eskalující vývoj Maggie/Negan, monolog Yumiko, nebo třeba dilema se "zavřenými" dveřmi..a nejenom tyhle. Těch parádních tématických detailů a drobností je tam tolik, že je nelze ani všechny vyjmenovat. Jak už to (evidentně) bývá zvykem (nestěžuju si!), celé je to zabalené do atmosférického hororového kabátu, který mě jako fanouška hororu dovádí k šílenství. Opět jsem se nenudil ani na chvilku - ba naopak - celé jsem to hltal jako dítě v hračkářství. Poprvé v historii seriálu můžu říct, že jsem absolutně naladěný na to, jak věci probíhají, a opět se, jako o 10 let mladší, hystericky těším na další týden. Jediné, co mě trochu sere, je to, že Kang nabrali až skoro ke konci seriálu, protože kdyby tam byla několik let předtím, tenhle seriál mohl být o řády jinde. S inspirací v Hannibalovi bych komentář rád uzavřel slovy "This is all I ever wanted for you fans, for all of us". ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neutíchajúca atmosféra a stupňujúce napätie naďalej pretrvávajú, návrat k horrorovým koreňom je očividný. Celá táto sekvencia v metre je naprostá extáza dychberúcosti. I rastúce napätie v konflikte medzi Neganom a Maggie sa dočkalo zaujímavého obratu a ich spor po vzájomnom porozumení je zatiaľ ponechaný ako status quo. Na Neganovi neprestávam obdivovať jeho nekompromisný prístup, že si stojí za svojim bez ohľadu na nič iné. Možno som v menšine, keďže nepatrím k tomu táboru, ktorý má stále niečo proti Maggie. Ja narozdiel od iných plne chápem jej perspektívu. A badass Daryl a ten jeho epický akčný nástup na scénu vo vlaku bol boží. ()

AllShallFall

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Krásné pokračování. Ale jako ta trapárna. Svet je v hovnech, ale my se musíme dozvědět z pohozeného plakátu, ze Amerika netoleruje rasismus. Proc se tam nemohl třeba válet plakát nabídek obchodního řetězce Tesca?   Vtipné. ()