Živí mrtví - Série 11 (2021) (série)

Promises Broken (S11E07)

(epizoda)

Eugene, Ezekiel, Stephanie a Princezna musí za trest pozabíjet všechny zombie ve starých budovách. O jejich trestu se dozví Yumiko. Zajde za Lancem Hornsbym (místní autoritou) zjistit, jak jim zkrátit trest. Jak se dalo čekat, musí to být něco za něco. Daryl a Leah v lesích narazí na přeživšího. Ten Darylovi řekne, že má doma nemocnou ženu a dítě. Leah dostane od Popea rozkazy všechny zabít. Negan s ostatními plánují, jak Popeovu skupinu napadnou. Negan si vzpomene na Alfinu taktiku a za pomoci zombie masek by to mohlo vyjít. (Varan)

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ako to už s ľuďmi často býva, moc kazí charakter človeka. Nová komunita The Commonwealth je očividne zvnútra skazené, prehnitá a naďalej sa táto choroba šíri. Gro tejto epizódy, ako to už pri tejto sérii býva, sú scény medzi Neganom a Maggie. Zase sme sa vymanili z neurčitého statusu quo, keďže sa ich vzťah vyvŕibil zaujímavým smerom. Konečne sa medzi nimi našiel prienik a Neganov prístup byť úprimný, aj keď tým jeho povestným priamym spôsobom, mi bol sympatický. On vie tak krásne bez zbytočného obalu povedať človeku takúto vážnu vec. Aj keď ho konkrétne tento rozhovor stavia do dosť temnej pozície, ukazuje nám takisto aj jeho ľudskosť. Práca s Neganovým charakterom je úžasná a páči sa mi, že sa drží svojich ideí bez ohľadu na všetko. Má i nemá výčitky, je pragmatik a uvažuje strategický. ()

FreeDooM44

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začíná se to trochu protahovat. Po prvních 3 dílech, kdy sem měl radost z návratu po roce k W. D. Universu tak to už začíná bejt takový utahaný a přijde mi, že v druhý sérii by děj za posledních šest dílů vydal tak max. Na dva díly... ()

Doomcourier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

O něco horší než epizoda minulá, nicméně si to pořád drží skvělou kvalitu. Doufám, že na finále první části poslední série tvůrci vytáhnou něco skvělého, protože zatím to vypadá na boj s Reapers, který se může opravdu povést, ale i zkazit. ()

• Když prochází Daryl (Norman Reedus) kolem skladu se zásobami, tak jeden voják právě zavírá vrata. V dalším střihu je ale zavírá znovu. (Duoscop)
  • Ve 38. minutě je skupina mrtvých vedena k budově. V následujícím střihu ale nesedí jejich vzdálenost od budovy. (Duoscop)