Lavina (S01E05) (epizoda)

Wildfire

Horor / Thriller / Drama

USA, 2010, 45 min

První série nabízí asi to nejlepší z Walking Dead. V tomto díle utržila skupinka přeživších smrtelné ztráty a musí se rozhodnout co dál. Poslední nadějí je CDC, středisko pro výzkum bakterií, kde se snad vyvíjí protilátka a záchrana pro lidstvo? 90%(2.1.2016)

"Morgan, I don't know if you're out there. I don't know if you can hear me. Maybe you're listening right now. I hope so. I found others... My family, if you can believe it. My wife and son, they're alive. I wanted you to know that. There's something else you need to know. Atlanta isn't what we thought. It's not what they promised. The city is... Do not enter the city. It belongs to the dead now. We're camped a few miles northwest, up by a big abandoned rock quarry. You can see it on a map. I hope you come find us. But be careful. Last night Walkers came out of the woods. We lost people. Watch yourself, Morgan. Take care of your boy. I'll try you again tomorrow at dawn."(29.6.2018)

9/10(27.3.2016)

Jak pohřbít mrtvé kamarády, aby si to pak s vámi nepřišli vyříkat/vykousat? Tento díl vám poskytne zevrubný návod. Shaneův charakter se dál slibně vyvíjí, skupina se zbavila zbytečného balastu a radostně vyrazila vstříc slibným zítřkům v CDC. Musím ale přiznat, že kdyby to Andrea nezmáčkla, dal bych epizodě maximálně tři hvězdičky.(11.2.2017)

Piata epizóda z prvej série amerického televízneho seriálu "Walking Dead" (Živí mrtví) sa volá "Wildfire" (Lavína). Po nečakanom, nočnom útoku oživlých mŕtvol na tábor za mestom prišlo niekoľko preživších o život. Andrea stratila svoju mladšiu sestru Amy. Carol prišla o svojho despotického manžela. Pokúsaný Jim sa začne pomaly meniť na zombie. Tí čo prežili opúšťajú tábor a v konvoji sa presúvajú na bezpečnejšie miesto. Prichádzajú do špeciálneho výskumného strediska CDC. ****(30.6.2018)