Testovací subjekt 19 (S01E06) (epizoda)

 • USA

  TS-19

Horor / Thriller / Drama

USA, 2010, 45 min

 • Heisenberg_
  *****

  Myslel jsem si, že se o samotném, která způsobila tuto lavinu sraček, dozvíme něco víc, i přesto se jedná o parádní zakončení 1. série.(18.12.2016)

 • Junys
  *****

  Rickova skupina se dostává dovnitř. Je CDC to pravé ? - Ze začátku pěkně ukázáno jak to bylo s Shanem a s Rickem v nemocnici. CDC uvnitř pěkné.(18.4.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Finální epizoda první řady mě zklamala velice velmi. Nebyla by tak špatná, kdyby nebyla tak předvídatelná. Z chování Dr. Jennera je až příliš jasné, kdo byl subjekt 19, stejně tak je jasné, čím bude díl zakončen a navíc muselo být jasné i tvůrcům, že pomocí patetických rozhovorů větší napětí nevybudují.(11.2.2017)

 • MM_Ramone
  ***

  Piata epizóda z prvej série amerického televízneho seriálu "Walking Dead" (Živí mrtví) sa volá "TS-19" (Testovací subjekt 19). Skupina preživších sa po opustení tábora pri Atlante presunula do špeciálneho výskumného centra CDC. Stretnú sa tam s doktorom Edwinom Jennerom, ktorý osamotene pracuje na vývoji séra, ktoré by mohlo zastaviť epidémiu. Vedecky im vysvetlí priebeh premeny infikovaného jedinca na zombie. Hľadajú v centre pomoc, ale ocitnú sa v smrtiacej pasci. V poslednej chvíli sa im podarí uniknúť. ***(30.6.2018)

 • Rodriguez
  *****

  Skupina dosáhla cíle! Ano, dveře CDC se otevírají....ale zjištění je více než smutné. Má vůbec někdo naději na přežití?! 90%(2.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace