Cesta do neznáma (S02E01) (epizoda)

What Lies Ahead

Horor / Thriller / Drama

USA, 2011, 1 h 8 min

"Father, forgive me. I don't deserve your mercy. I prayed for safe passage from Atlanta and you provided. I prayed for Ed to be punished for laying his hands on me and for looking at his own daughter with whatever sickness was growing in his soul. I prayed you'd put a stop to it, give me a chance to raise her right, help her not make my mistakes. She's so fearful. She's so young in her way. She hasn't had a chance. Praying for Ed's death was a sin. Please, don't let this be my punishment. Let her be safe, alive and safe. Please, lord. Punish me however you want, but show mercy on her."(29.6.2018)

V každé partě je někdo, koho prostě a jednoduše nemůžete vystát. V této partě je to nepřetržitá hysterička Andrea, díky které jsem měl chuť dát hlavou o zeď.Ještě že tu bylo plno příhodných scén, které tuhle nesympatickou herečku převálcovaly v kvalitě tohoto dílu. Prostě super, nemám nic důležitého na vytknutí.(10.5.2018)

Scéna od scény lepší - od "schovky" na dálnici, hledání Sophie až po finální scénu s jelenem. Takhle se dělá cliffhanger.(18.12.2016)

Po chabém závěru první série přišla překvapivě plnokrevná epizoda, která konečně dala maskérům šanci vyniknout a vyřádit se na migrujícím stádu. Ubylo existenciálních debat, které hrozily tím, že se ze seriálu postupem času stanou noví Ztraceni a přibylo pobytu v exteriéru, což přináší mnoho zubatých možností.(12.2.2017)

Dálniční chodci jsou prostě vynikající! 90%(3.1.2016)

• Madison Lintz