Zásah v pravou chvíli (S02E03) (epizoda)

Save the Last One

Horor / Thriller / Drama

USA, 2011, 42 min

Tento díl řadím kvalitou mezi první a druhou epizodu, kromě získávání lékařských zásob žádná velká akce,ale nenudil jsem se,bylo to "koukatelné".(12.2.2017)

Tak ten popis je drsnej :DDDD "zdá se, že se Shane díky všem událostem z poslední doby přiklonil k temné straně Síly." Ty vole, tohle je SW nebo co? :D(11.10.2017)

„So do we ring the bell? Looks like people live here.“ - Zatím nejlepší hláška z celého seriálu. Bohužel, ale také jeden z nejslabších dílů. Kromě scén se Shanem a Otisem se tu nestalo vůbec nic zajímavého, co by mě oslovilo. Shane se opět ukázal jako totální had a tím víc se mi líbí. Sice to pěkně hnusně odnesl Otis, ale asi lepší, než aby to odnesl Carl.(11.5.2018)

Carlův stav se zlepšuje a Glenn se poznává s Maggie. V tomhle dílu se nic závratného nestalo ale aji tak je dobrý. Ach ta farma, je dobrá :)(26.4.2016)

Čím více se někoho snažíte najít, tím menší jsou šance, že se někdy objeví. Na farmě se mezitím rozběhla záchrana Carla, kterého v lese nešťastnou náhodou postřelil Otis. Shane se proto s Otisem vydávají pro zdravotnický materiál do nedalekého záchraného centra ve škole. Jenže zůstanou odříznutí a chlapec je hodinu od hodiny slabší. 80%(3.1.2016)