Čerokézská růže (S02E04) (epizoda)

 • USA

  Cherokee Rose

Horor / Thriller / Drama

USA, 2011, 42 min

 • K1NGSLAYER
  ***

  Ale ne, tento díl se zase moc nepovedl. Sice se tu trochu kombinují vztahy mezi Rickovou skupinou a lidmi z farmy, ale opět se tu krom vytahování mrtváka ze studny nic závratného nestane. Chvíli jsem myslel, že Daryl najde konečně Sophii, ale ono zase nic. Jako dá se na to dívat, ale trocha akce by zase neuškodila.(11.5.2018)

 • bartias
  *****

  9/10(27.3.2016)

 • Loki_Six
  *****

  "It's a Cherokee Rose. The story is that when American soldiers were moving Indians off their land on the Trail of Tears, the Cherokee mothers were grieving and crying so much 'cause they were losing their little ones along the way from exposure and disease and starvation. A lot of them just disappeared. So the elders, they said a prayer; asked for a sign to uplift the mothers' spirits, give them strength and hope. The next day this rose started to grow where the mothers' tears fell. I'm not fool enough to think there's any flowers blooming for my brother. But I believe this one bloomed for your little girl."(29.6.2018)

 • Rodriguez
  ****

  Tak naše skupinka se zasekla na farmě a zatím se marně pokouší najít Sophii. Při nabírání vody ze studně zjistí, že jeden mrtvák si šel zaplavat. Při jeho "záchraně" se však stane nehoda (což je nejlepší pasáž dílu!) a voda se kontaminuje. 80%(3.1.2016)

 • Xpojntman
  ****

  Carl Grimes se úspěšně zotavuje z postřelení Otisem. Skupina dále patrá po Sophii Peletier. Majitel farmy, Hershel, je požádá, aby se odzbrojili. Nechce na svém pozemku zbraně v držení cizinců. Rickovi oznamuje, že očekává jejich brzký odjezd. Rick žádá, aby mohli zůstat déle a najít Sophii, slibuje dodržování všech Hershelových pravidel a pomoc s chodem farmy.(5.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace