Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rick znovu zahajuje organizované pátrání po Sophii, Shane se akce účastní, ale mezi čtyřma očima sdělí Rickovi, co si o celém pátrání myslí. Samostatně operující Daryl se zraní po pádu z koně, při následných halucinacích podebatuje s bratrem a vzápětí dokáže, že ještě není na odpis, přesto ještě není ze všeho venku. Hershel je stále více nespokojený s tím, jak se s příjezdem skupiny mění život na jeho farmě, a vyjasňuje si s Rickem situaci. V romantické chvíle doufající Glenn spěchá ke stodole, aby tam objevil Hershelovo velké tajemství. (Necrotongue)

(více)

Recenze (17)

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mojou najobľúbenejšou časťou tejto epizódy bola výmena názorov medzi Darylom a Merlom, jeho bratom ako halucináciou. V krátkom časovom úseku vypovedá o minulosti týchto dvoch postáv. Ukazuje však Darylovu oddanosť svojej veci a Michael Rooker je v tejto scéne tiež najlepší. Inak seriál pokračuje v normálnom vývoji postáv a príbehu ako obvykle, Shane pokračuje aj vo svojom zostupe, ale stále ma tu baví herecký výkon Jona Bernthala. Celkovo pre túto epizódu 4 z 5. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You're a joke is what you are, playing errand boy to a bunch of pansy-asses, niggers and democrats. You're nothing but a freak to them. Redneck trash. That's all you are. They're laughing at you behind your back. You know that, don't you? I got a little news for you, son. One day they gonna scrape you off their heels like you was dogshit. Hey. They ain't your kin, your blood. Hell, you had any damn nuts in that sack of yours, you'd got back there and shoot your pal Rick in the face for me. Now you listen to me. Ain't nobody ever gonna care about you except me, little brother. Nobody ever will. Come on. Get up on your feet, before I'm gonna have to kick your teeth in. Let's go." ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pátá epizoda byla poměrně o ničem, opět neproběhla skoro žádná akce, ale na rozdíl od předchozího dílu, nebyly příliš zajímavé ani události na poli mezilidských vztahů, Daryl a stodola to celé nevytrhnou. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Mám den blbec. Ležíš tu v blátě jak použitá šprcka!" :-D Kolotoč kolem ztracené holčiny pokračuje a nic pořádného se neděje. Tohle mě v té 2.sérii vadilo, že běhají po louce, v lese a nejsou schopni se posunout někam kupředu. Ještě že to třetí série zachránila! 70% ()

K1NGSLAYER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„So, you believe in a blood sucking dog?“ „You believe on dead people walking around?“ Tyto hlášky mě dostávají. Daryl jako hlavní postava tohoto dílu tomu dodává úplně jiný nádech. Konečně se stalo něco akčního. To, jak spolu s Merlem hovoří je také zajímavé. Daryl se od tohoto dílu prostě a jednoduše stal mojí oblíbenou postavou. Konec nás určitě přivádí k další epizodě, takže velké plus, konečně se něco začíná dít. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (4)

  • Nápis v Daleovom (Jeffrey DeMunn) karavane ("Čo tak pohár Shut the Hell Up?") je narážkou na postavu "CJ" z filmu Úsvit mŕtvych (2004) ("Plán je taký, že vypiješ pekný vysoký pohár Shut the Fuck Up!"). (molcan2)
  • Náhrdelník s číslom 22 na krku Jona Bernthala bolo Shaneovo futbalové číslo zo strednej školy. (molcan2)
  • V jednom momente scény, v ktorej zranený Daryl, ktorého hrá Norman Reedus, leží na zemi a halucinuje počas rozhovoru so svojím bratom Merleom, sa Darylovi na tvári objaví bolestný výraz. Herec Michael Rooker (Merle) neskôr vysvetlil, že počas natáčania Reedusa v tej chvíli uhryzol do krku veľký mravec a on jednoducho zakomponoval bolesť do scény. (molcan2)

Reklama

Reklama