Devátá epizoda nám přibližuje situaci, v níž se nachází Lori po nehodě a také situaci, ve které se po dramatických událostech ocitli Rick, Glenn a Hershel. Na farmě teprve po setmění přijdou na to, že Lori zmizela a Shane ji ihned vyrazí hledat, mezitím se situace v baru prudce vyostřuje. Shane nachází Lori, a aby ji dostal zpět na farmu, tvrdí jí, že ostatní se už vrátili. Na farmě pak Lori Shaneovi důkladně vysvětlí, co si o něm myslí a co k němu cítí a necítí. Rickova skupinka se vrací a přiváží i nového hosta, což mnohým lidem přijde nerozumné, Shane přímo zuří. Jediného opravdového spojence nachází Shane v Andree, které Rickova umírněnost už delší dobu nevyhovuje. Lori seznamuje Ricka se všemi svými obavami, které se týkají Shaneova nevyzpytatelného chování i jeho citů vůči ní. (Necrotongue)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Devátou epizodu hodnotím podobně jako díl předchozí, odehraje se v ní nejedna zajímavá akce a je jasné, že největší nebezpečí v nejbližší době nebudou představovat nemrtví, ale v psychopata se měnící Shane. ()

Rodriguez

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Někdy si skočte zalokat do lokálu. Nikde ani noha, pití zdarma. Jenže zničeho nic se objeví dva záhadní cizinci a rázem je o velký problém zaděláno. A aby těch starostí nebylo málo, tak Shane dělá jednu potíž za druhou a Andrea mu přitakává. 90% ()