Guvernér se s nebývalým entuziasmem chystá na předpokládaný příchod Michonne, Milton ho u těchto příprav přistihne a definitivně pochopí, že se události ubírají směrem, s nímž nesouhlasí. Milton proto přesvědčuje Andreu, že je nutno varovat Rickovu skupinu, aby stihla včas vyklidit věznici. Andrea opouští Woodbury v místě, které střeží Tyreese, a seznámí ho s důvody, jež ji k odchodu vedou. Tyreese je později zařazen do Martinezova (Jose Pablo Cantillo) oddílu. Úkol, který má tento oddíl vykonat, se mu však nelíbí a dochází k roztržce. Guvernérem pronásledovaná Andrea míří k věznici, zatímco někdo sabotuje Guvernérovo překvapení pro Ricka. Podezření okamžitě padá na Tyreese a Sashu (Sonequa Martin-Green), Guvernérovi však rychle dochází, že by za celou akcí mohl stát někdo jiný. (Necrotongue)

molcan2

Na seriáli Walking Dead sa mi páči, že scenár, réžia, herecké výkony a produkčné kvality sú na filmovej úrovni. Walking Dead nikdy nepôsobí ako lacný film pre televíziu. Epizóda Prey má všetky uvedené kvality. The Prey má áčkový scenár, kde Andrea uteká z Woodberry (myslím, že tak sa to mesto volá), aby varovala Rickovu skupinu vo väznici. Guvernérovi prisluhovači hľadajú Andreu a Guvernér sám tiež prenasleduje Andreu. Pri naháňačke a neuveriteľnom konci je veľa napínavých zvratov. Záver zanecháva v divákovi túžbu po ďalšom pokračovaní. Podzápletka núti diváka premýšľať, na čo guvernér využije všetkých zajatých chodcov? Prey je jednou z najpamätnejších epizód tretej série. Epizóde Prey dávam osem bodov z desiatich. ()

Najt

Atmosférický díl. Andrein úprk a továrna to bylo parádní. Škoda, že ta jednooká ohavnost v továrně nezařvala. Každopádně díl, který byl zase skvěle atmosférický, jen škoda toho konce. ()

K1NGSLAYER

Na to, že jsem Andreu v druhé sérii k smrti nenáviděl ji mám v posledních epizodách docela dost rád. Super díl od hlavy k patě naplněn napětím. Moc se mi líbila honička s Andreou, jen jsem nepochopil, jak ji sakra Guvernér 3x našel? Nu, čert to vem. Konec dost vtipný s tou hudbou. ()

Nick321

Tedy na to, že mne charakter Andrey po celý seriál spíše sr*l, protože tam nadělala víc škody než užitku, v této epizodě mi jí bylo líto, když ji nejprve v přírodě a později v potemnělém opuštěném průmyslovém objektu štve jak divou zvěř její ex-milenec, kdysi charismatický lídr Guvernér, nyní nebezpečný psychotik v černém s páskou přes oko, který se nezastaví před ničím a už má doma nachystané mučící křeslo nejen na Michonne. ()