Život plný utrpení (S03E15) (epizoda)

 • USA

  This Sorrowful Life

Horor / Thriller / Drama

USA, 2013, 43 min

 • Necrotongue
  ****

  Epizoda pojednává zajímavým způsobem o tom, nakolik je možné ohýbat pravidla, aby se stále jednalo o morální činy. Většina bojů se v tomto díle odehrává uvnitř jednotlivých postav a bez použití zbraní, přesto je děj dostatečně zajímavý s kvalitní atmosférou. Potěšil mě Merlův hudební vkus, Motörhead můžu.(4.3.2017)

 • bartias
  *****

  9/10(27.3.2016)

 • Junys
  *****

  Rick se rozhodne že Guvernérovi vydá Michone. Požádá Merla aby ji dovedl on. Merl během cesty Michopne pustí a na Guvernéra se pustí sám. Potom se Rick rozhodne že Michone darovat nechce, takže řekne Darylovi aby Merla zastavil, jenže pozdě....(28.5.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  A bouře začala. Udeřil blesk, ještě zbývá jen počkat na hrom. Určitě je tohle jedna z nejemotivnějších epizod seriálu, ne-li celé seriálové tvorby.... Odpočívej v pokoji Merle, vždy jsi nás neskutečně pobavil - Michael Rooker jej zahrál bezchybně. Celá tato epizoda byla vlastně taková rozlučka s touto ikonickou postavou. Daryla mi bylo fakticky hodně líto... 6/5(18.12.2016)

 • Rodriguez
  *****

  Rick chce přistoupit na návrh guvernéra a "darovat" Michonne, aby zajistil ostatním bezpečí. Na tuto "špinavou práci" najme Merla. Ten ji vyláká do podzemí a jejich plán uskuteční. Mezitím požádá Glenn v tajnosti Maggie o ruku. Cestou si Merl popovídá s Michonne a sám na vlastní pěst vyráží za guvernérem. Rick se mezitím rozhodne, že už za nikoho rozhodovat nebude a pošle Daryla, aby bratra zastavil. Když ho dotihne, je už příliš pozdě.... 100%(7.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace