Reklama

Reklama

Rick se vrátil do věznice bez Carol a zatím jen Maggie ví proč. Hershel pečuje o nemocné, Sasha a Glenn mu pomáhají, ale oběma se stav zhoršuje. Doktor S. si myslí, že se nachází v konečném stadiu nemoci a že mu už není pomoci, takže Hershelovi ukáže zbraň, kterou s sebou do bloku přinesl. Hershel se nevzdává, ale lidé umírají, a on odmítá mrtvé probodnout před ostatními, tak mu Sasha a Glenn pomáhají mrtvé odvážet pryč. Doktor poradí Hershelovi, aby všechny nemocné zavřel v celách, aby se mrtváci případně nedostali mezi nemocné. Hershel poslechne, ale když se chystá zavřít poslední celu, spatří Sashu, která omdlela. Dá jí kapačku, ale z nezavřené cely mezitím uniklne mrtvá žena, která oživla... V tu samou chvíli omdlí i Glenn, který se staral o jiného nemocného. Ten zemře a poté obživne, takže Glenn je ve velkém nebezpečí. Pomůže mu Lizzie, která mrtváka od Glenna odláká, Vv bloku ale i tak dojde k chaosu a střelbě... (TV Prima)

(více)

Recenze (13)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výživná epizoda, ve které se bojovalo s nemrtvými i s nákazou tak usilovně, že nezbyl čas na nudu a přemýšlení o záležitostech, které se seriálem nesouvisí. Bavil jsem se a byl jsem spokojený. ()

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvé 4 epizódy ma chytili s pocitom, že seriál bude pomaly umierať (ako to vlastne robí veľa ľudí v seriáli), ale potom sa to začalo opäť zrýchľovať a nakoniec mi to prinieslo ospalé oči doširoka otvorené s emóciami, ktoré mi prechádzali mysľou ako obrovské vlny. Ak uvažujete o tom, že seriál opustíte- nerobte to! Štvrtá epizóda vás opäť prebudí. Je to tá časť, ktorá vám pripomenie, aké neľútostné môžu byť chyby pri živote v postapokalyptickom svete, ako by ste mali zahubiť každý jeden dobrý moment vo svojom živote a ako všetko, čo sa vám stane, nemusí byť vo vašich rukách. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rick se vrací z výpravy sám, s Carol se museli rozejít... Hershel se snaží za každou cenu pomoct nakaženým. Maggie likviduje bez sebemenší šance mrtváky u plotu. Vše jde ale čím dál tím víc do kopru. Nakažený se mění a plot u brány povolí. Je tu vůbec nějaká šance, když výprava za léky v čele s Darylem se ještě nevrátila? 100% ()

Galerie (21)

Zajímavosti (2)

  • Když Rick a Maggie uslyší výstřel, je ještě světlo. Rick pak běží dovnitř pro Carla, aby mu pomohl, venku však už je úplná tma. [Zdroj: edna.cz] (Duoscop)
  • V epizodě zazní píseň „Oats In The Water“ od Bena Howarda. (Duoscop)

Reklama

Reklama