Kříže (S05E07) (epizoda)

 • USA

  Crossed

 • Slovensko

  Kríže

Horor / Thriller / Drama

USA, 2014, 42 min

 • Frantisek.Fu
  ****

  80%(4.5.2018)

 • Rodriguez
  *****

  Abraham, Glenn, Tara a Maggie uvízli uprostřed ničeho. Rick opevnil kostel a spolu s Darylem, Sashou a Tyreesem vyrazili na záchranou misi Carol s Beth. Vymyslí plán překvapení, ale s tím Terees nesouhlasí a k jeho "míň drastickému" plánu se přikloní i Daryl. Jenže podmínky v Atlantské nemocnici nepřejí těm dobrým a tak je Carol odpojena od přístrojů... 90%(11.1.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Rickova skupina mění za použití všech dostupných prostředků Gabrielův kostel v pevnost. Daryl se vrací s posilami do Atlanty, aby se pokusil zachránit Carol a Beth, ve městě Rick představí ostatním svůj plán, Tyreese však předstoupí se svým návrhem a Daryl ho podpoří. Situace u seržantova oddílu by se zatím dala vyhodnotit jako nedobrá, skupince dochází pitná voda, Eugene je stále v bezvědomí a seržant balancuje mezi netečností a zuřivostí. Mezitím se v Atlantě dává do pohybu Tyreesův plán a zdá se, že vše půjde hladce, ale...(14.3.2017)

 • Junys
  *****

  Abrahamova skupina stále vězí u hasičského auta a Rickova skupina se vydala na záchranou misi Carol a Beth.(29.9.2016)

 • Loki_Six
  *****

  "Listen, I don't know what to do without D.C. anymore, but I'm not dealing with him. I'm over it. I just want him to be okay. Eugene wasn't strong. He isn't fast. He doesn't know how to use a weapon. The truth hurts, but he's useless. He had one skill that kept him living. Are we suppose to be mad at him 'cause he used it?"(22.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace