Reklama

Reklama

Gabriel uteče z kostela a dostane se až ke škole, kde najde Bobovu opečenou nohu. Gabriela to vyděsí, takže se chce vrátit zpět do kostela, ale v patách má mnoho mrtváků. Michonne a Carl musejí násilně otevřít zabarikádované dveře kostela, ale spolu s Gabrielem se tam dostane i spousta mrtváků. Trojice z kostela uteče a mrtváky v něm zavře, ale ne na dlouho. Když už se mrtváci skoro dostanou ven, přijedee Abrahamova skupina a vchod zatarasí hasičským vozem. Všichni teď spolu míří do Atlanty, kde se zbytek skupiny chystá zachránit Beth a Carol... Zajatý Lamson uteče Sashe, a když se nezastaví ani před Rickovým autem, ten ho srazí. Lamson umírá, ale dva zbylí policisté Rickovi slíbí, že budou Dawn tvrdit, že Lamsona zabili mrtváci. Rick tedy pokračuje v plánu na výměnu zajatců. Všichni se přesunoou k nemocnici a Rick si o samotě počká na další dva policisty, kterým vysvětlí situaci a sdělí jim požadavky... (TV Prima)

(více)

Recenze (15)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osmou epizodu nemůžu hodnotit jinak než kladně, nebyla to žádná vata, všechny akce byly pro příběh přínosem, oceňuji i hezky vystupňovaný závěr s výměnou slonoviny za eben, jen se mi, bohužel, potvrdilo mé tušení, že měli nechat sežrat toho neskutečně otravného flanďáka. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Abraham s ostatními se vrací zpět ke kostelu. V pravý čas zachrání Michone s Carlem před mrtváky. Tam se Maggie dozvídá, že sestra Beth žije. Rick mezitím vyjednává o výměně policistů za Carol s Beth. Chystá se výměna, jenže něco se zvrtne.... 100% ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Abe se svou skupinou se vrátí zatímco ostatní stojí venku a připravují se na boj. Pak se všichni společně vydají do Atlanty ke zbytku, který se snaží zachránit Beth s Carol. Konec se zvrtne a seriál ztrácí další hlavní postavu. Úplně zbytečně. ()

GejmronCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moc hezký a dojemný díl. Jediný, co mě teda na tomhle seriálu sere je, že mi skoro každá postava, co si oblíbim umře. Fakt jako... to mi nemůžete aspoň jednu nechat? Myslim, že měla bejt Bet na tu pipku v uniformě drsnější a říct jí něco, co řekl Rick v tom kontejneru v Terminusu. Třeba tohle, když jí řekla, že je slabá ---"Vůbec nevíte, kdo jsem! Nevíte, co jsem zač a co jsem všechno musela dělat, abych přežila a čeho všeho jsem schopná. Každej, kdo si zahrává s mou skupinou a lidmi, co do ní patří, skončí špatně. Vždycky to tak je! Takže odcházím a nikdo mě nezastaví, protože jestli ano, tak máte hodně velkej problém!"--- a otočila se a odešla. To by byla další bomba, u který bych se zase svíjel tim pocitem "jooo!!!!!". ()

Jandr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako, nevím no.. celá ta věc s nemocnicí byla proto, aby Beth byla zemřela. Ale to je hrozně divný scénář, protože už tak jsem nepochopil proč jí vzali tím autem a Daryl za tím autem běžel a křičel na ně ať zastaví. Nevěřím že si ho nevšimly. Prostě to mohli udělat lépe. Nejsem člověk, co kvůli tomu že nějaká postava zemře zvedne hned hodnocení. Prostě tohle nebylo moc promyšlené. Však Beth byla při vědomí, a mohla se bránit, třeba zakřičet nebo něco.. Proč jí vzali autem? Jasně, měla zlomené zápěstí, ale toho si přeci nemohli všimnout když jí brali! To prostě bylo random. Mohli to odnesení Beth prostě udělat lépe. 6/10 ()

Reklama

Reklama