Teď (S06E05) (epizoda)

Now

Teraz a tu

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 43 min

Po dílu o Morganovi trochu slabší díl z Alexandrie na rozvinutí vztahů mezi postavami. Doufám že tohle rozvinutí vztahů nebudou moc prodlužovat a něco se stane jako sliboval poslední záběr. Jedna věc kterou nechápu je, proč ty zombíky nezabily přes tu bránu, všechny je tam mohli pozabíjet přes mříže, jim by se nic nestalo a měli by klid.(21.12.2018)

Alexandrie obklopená mrtváky a Maggie jde pro Glenna...(22.10.2016)

Rick se na poslední chviličku dostává do opevněné Alexandrie. V tu chvíli je jídlo na příděl a místní to nemůžou pochopit. Jenže obklopení mrtváků je opravdu silné a tak není jiné cesty než si utáhnout opasky. Maggie se rozhodne vypravit pro Glenna a stále věří, že je naživu, i když je venku strašně dlouho. Aaron se nabídne, že ji doprovodí a chce tak odčinit to, co zavinili jeho fotografie. Deanne se svého snu o velkolepé Alexandrii nevzdává ani po tomto incidentu a stále věří. 90%(16.1.2016)

Proti předchozí epizodě to byla radost a štěstí, na druhou stranu musím uznat, že překonat čtvrtou epizodu nebyl zrovna nesplnitelný úkol. Akce si asi odskočila na kávu, takže došlo hlavně na řešení morálních dilemat, díky čemuž příběh již tradičně stagnuje.(20.4.2017)

5* udržuje jen ten bezchybnej moment, kdy se Maggie vyzpovídala Aaronovi, že je těhotná... v ten moment jsem mysle, že mi jebne.(17.10.2017)