Ooooh! ... Tohle byl tedy neuvěřitelný nářez... Takový napínák jsem nezažil od Ozymandias z BB, popřípadě od No Sanctuary. Od počáteční scény, smrti celé rodiny (Rick si s Jessie už neprcá), ztráty Carlova oka, "bitvy" o Alexandrii, až po závěr, je tahle epizoda naprostá dokonalost. Musím se přiznat, že jsem téměř ani nedýchal. Jedna z TOP epizod TWD a asi nejvíce hypovaná a překvapivá epizoda celého seriálu... Po No Sanctuary možná i nejkvalitnější.(18.12.2016)

Hmm, tak po nadějné osmé epizodě přišlo další zklamání. Akce bylo Cheb, Cheb, děj se hezky odvíjel, ztráty narůstaly a všechno by šlapalo jako švýcarský časoměr, jenže všechno zkazila záplava nelogičností, tentokrát jich bylo fakt moc (Nemáte dost munice? Nevadí! I tak můžete rozdělat oheň pomocí RPG., diskuse uprostřed stáda nemrtvých, pachová kamufláž, ze které trčí hlava jako maják, deset motorkářů si nevšimne, že na ně z deseti metrů namíří chlap RPG a podobně) a vrcholem všeho bylo podivně zasněné vymření klanu Andersonů.(21.4.2017)

nejnapínavější díl celýho seriálu + neskutečný masakr mrtváků takhle bych schrnul dnešní díl. scéna kdy se rickovy zatmí před očima potom co chudáka carla trefil ten vypatlanej blbec ron (byl stejný hovado jak jeho fotr) ve chvíli když ho michonne probodávala svou supervostrou katanou jako uma turman v kill bill protože chtěl sejmout ricka a potom ta závěrečná scéna která začne tím že daryl jen tak ze srandy vystřelí z RPG-7 a zapálí vodu nasledný brutálním krvavý masakr o znovudobytí alexandrie až po scénu kde rick prosí všechny svatý aby carl přežil headshot byl tak napínavej že ostatní napínaví díli oproti tomuhle nic(19.12.2016)

Hordy nemrtvých zaplavili ulice Alexandrie a roztroušené skupinky zůstali odříznuti od ostatních. Rick vymyslí plán, ale v jeho průběhu ho změní. O některé přátele bohužel přijde a jeho syn je zraněn. V zápalu zlosti vychází bojovat do posledního dechu. Ano, teď je ta pravá chvíle převzít zase otěže nad ztracenou Alexandrií zpět! 90%(24.4.2016)

Výborný dynamický diel v ktorom ústrední hrdinovia namiesto tradičných úvah o zmysle života či vracaniu sa k minulosti pochopia, že najlepšia obrana je útok a opäť sa vrátia k činnosti, ktorá im ide najlepšie a to k rozbíjaniu hláv chodcov!(26.4.2016)