Rozvázat uzly (S06E11) (epizoda)

 • USA

  Knots Untie

 • Slovensko

  Rozviažme uzly

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 44 min

 • Necrotongue
  ***

  Jedenáctou epizodu řadím k těm průměrným, hodně se tlachalo, Rick přehlédl v silnici díru, do které by se téměř vešel Trabant a opět se tlachalo. Rickovi musím přiznat k dobru, že závěr dílu velice pěkně oživil, ale Ježíšův potenciál v oblasti situačního humoru zůstal nevyužit.(21.4.2017)

 • Rodriguez
  ****

  Ve hře o přežití se nám objevuje další komunita, která však nemá zbraně, ale za to spoustu jídla a dobytek! Ježíš se rozhodne o výměnu za lékařský materiál a nějakou munici. Jeho nadřízený však vše smete ze stolu. Mezitím však propukne krvavá potička při které je zraněn a nakonec změní svůj úsudek. Rick musí ostatní přesvědčit, že Alexandrie není v bezpečí dokud Spasitelova banda řádí v okolí a že bude nejlepší je překvapit a nadobro zlikvidovat. 80%(24.4.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Jesus trošku překazil vášnivé Oreo... Nejlepší scénou určitě bylo "What?"(4.9.2017)

 • Loki_Six
  ****

  "Negan's the head of a group of people he calls the Saviors. As soon as the walls were built, the Saviors showed up. They met with Gregory on behalf of their boss. He made a lot of demands, even more threats. And he killed one of us - Rory. He was 16 years old. They beat him to death right in front of us. Said we needed to understand, right off the bat. Gregory's not exactly good at confrontation. He's not the leader I would have chosen, but he helped make this place what it is, and the people like him."(10.8.2018)

 • bartias
  *****

  9/10(28.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace