Na východ (S06E15) (epizoda)

 • USA

  East

 • Slovensko

  Na východ

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 44 min

 • ALIENka_
  ***

  Pořád to samý dokola, někoho zajmou, ty se z toho dostanou a znova. Všichni se příhodně potkaj v lese zrovna ve chvíli, kdy jsou jejich kámoši zajatý a Rick, kterej by měl správně jakožto leader bejt v Alexandrii a připravovat lidi na boj s Neganem (jestli teda někdy v tom seriálu vůbec bude, protože to protahujou af, asi chtěj mít svejch 16 epizod), vydává se na dobrodružnou výpravu za Carol, která má asi tak milion duševních poruch a mění se jí nálada každou minutu.(29.12.2018)

 • Rodriguez
  ****

  Tenhle díl jako by nezapadal do série WD. Nelogické chování ústředních postav je úplně mimo mísu a místo toho aby bránili Alexandrii, tak se každej vydá na výlet (protože jsou tupci s velkým T) a ostatní běží za nimi.... Opravdu velké zklamání, ale i scénárista má špatné dny a tak jen doufám, že to byl jen jeden z mála! Jediné plus dávám za poslední půl minutu, kdy přišel zase jeden šokující záběr! 75%(25.4.2016)

 • bartias
  *****

  9/10(28.4.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Carol si znovu v pohodě pozabíjela... takové ticho před bouří.(4.9.2017)

 • misstake

  To zas byl díl... Stupidní a nelogické jednání, které postavy opět dovádí do záhuby, ale na druhou stranu vytváří napětí, kvůli kterému se na seriál díváme. Carolino chování absolutně nezapadá vzhledem k tomu, co dělala doposud a to, jak se všichni vydají hledat Carol a Daryla, to je no comment stupidita. Takže vítejte v pasti. Nicméně poslední minuta je jeden z pětihvezdičkových okamžiků, kvůli kterým Walking Dead milujeme.(29.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace