Reklama

Reklama

Živí mrtví - Série 7

(série)
Horor / Thriller / Drama
USA, (2016–2017), 12 h 46 min (Minutáž: 44–62 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Steven Yeun, Michael Cudlitz, Norman Reedus, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, (více)
(další profese)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Rick a spol. byli příliš sebejistí. Teď bezmocně klečí na kolenou a čekají, kdo zemře. Nepřátelští Spasitelé mají výhodu několikanásobně větší přesily. Negan, který je vede, už se rozhodl, koho ubije k smrti hrozivou baseballovou pálkou omotanou ostnatým drátem. Začíná nová kapitola příběhu o Živých mrtvých. Hrdinové se musí vypořádat s další těžkou ztrátou i tím, že teď slouží krutým Spasitelům. Jak se k tomu postaví? Přestože jsou zlomení, v okolním světě objevují nečekaná překvapení. Napětí postupně roste. Připravuje se povstání? (TV Prima Cool)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (38)

AllShallFall 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bohužel, absolutně zatím nejhorší série. Negan, úplně zbytečná postava, vsunutá někam, kde si udělal svůj vlastní děj a zombie apokalypsa jde rázem stranou. Ulízlej a vyhublej chcípák, který když mluví, se tam pohupuje jak dement a myslí si, jak děsně není cool. Ze seriálu o mrtvých stane kovbojka. Z Ricka, který vždycky bojoval a vždycky vyvázl, se stane uchcan. Tato série nemusela vůbec být. Až na pár dílů, velké zklamání. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

7.sériu zachraňuje iba Negan, respektíve herec, ktorý ho hrá a to Jeffrey Dean Morgan. Na toho je skutočne radosť sa dívať, ako sa vyžíva vo velení. Inak ale človek nevie ani rozoznať od seba epizódy, v každej je akoby to isté, minimum akcie, na zombíkov zabudnite, tých naplno vystriedali Spasitelia. Už to nieje to pravé Walking Dead ako kedysi. Všetci jazdia na tatrovkách a benzín pravdepodobne tečie v potoku, už je ho zrazu dosť, nie ako v 2.sérií. V domoch tečie pitná voda, lieky nechýbajú. Všetci sú pekne ostrihaní a oholení, len Daryl stále preferuje dobu Hippies. Začína vás okrem Tary nasierať čoraz viac postáv (Morgan, Sasha, Rosita... ). A opäť je to až zbytočne naťahované, celá séria mohla mať 6 častí. (Hodnotenie: Epizódy 1,3,4,7,8,9,10 ***** / 11,12,13,14,15,16 **** / 5 *** / 2,6 Odpad! ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Sedmá série nasadila prvním dílem laťku tak kurevsky vysoko, že si seriál sám sobě znemožnil, se v nadcházejících dílech této laťce přiblížit. Jeffrey Dean Morgan rozehrál s našima miláčky opravdu hodně vysokou hru. Divím se, že se členové různých menšin ihned po první epizodě nezačali bouřit. Jako první ochutnal Lucile zrzoun a hned po něm nedopatřením i rákosník. Zde seriál vystřílel celý svůj zásobník a se zármutkem v srdci musím napsat, že následující díly za moc opravdu nestály. Seriál se rozdělil na více dějových linek, z nichž některé byly bohužel krajně nezajímavé. Osobně mě třeba nezajímal osud Meggie, a to nejen proto, že se ostříhala a vypadá nyní jako 3.14ča. Největší podpásovkou byl však díl číslo 6. Musel bych zapátrat opravdu hodně v paměti, kdybych chtěl vylovit díl, který byl srovnatelně debilní. Zřejmě bych se dostal někam do druhé série na Herschelovu konverzační farmu. Naštěstí, hned po tomto omylu, který už doufám nebude nikdy zopakován, následovaly dva luxusní závěrečné díly první poloviny série. Na věčnost se odebraly další krajně otravné postavičky, což mě vždy potěší. Začínám mít Negena velmi rád. Seriál byl poté zakončen očekávaným vzbouřením se, které mělo nalákat na druhou půlku. Zatím nechám hodnocení na 4 hvězdách, protože v seriálu bylo více debilních dílů než bývá zvykem a než by bylo zdrávo. Druhá polovina série odstartovala velkým lákadlem - povstáním. Povstání se bohužel pouze chystalo, a tak na diváky čekalo několik brutálně nudných a nekonečně ukecaných dílů. Zombíci se ze seriálu takřka vytratili a následovala jeden vypomínkově-melancholický díl za druhým, až mi to celé nápadně připomínalo nevydařený a všemi nenáviděný spin-off. Smutné na tom je, že se divák z konverzačních dílů nedozvěděl nic více, než že je seriálový Ježíš buznatrix. Těch příprav na závěrečný hodinový díl bylo tolik, že jsem očekával brutální nářez alespoň ve finále. Ten naštěstí přišel a dokonce připravil pro diváky velmi překvapivý zvrat. Jen mě zarmoutilo, že boj proti přesile nepřinesl více obětí - to bylo malinko trapné. Celkově ovšem nemohu pozapomenout na brutálně kolísavou kvalitu dílů napříč sérií, a proto ji jako celek hodnotím pouze 3 * a pevně věřím a doufám, že následující série naváže hodně vysoko. Seriál žalostně postrádal více překvapivých úmrtí. Obsahuje milion postav, které nikoho nezajímají a na jejich dějové linky se soustředil namísto toho, aby jednu postavu za druhou posílal na věčnost. To bych si žádal do příště zlepšit. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Veľmi ťažká séria... Mno, strelecké súboje tvorcom TWD absolútne nejdú. Tam sa všetci tí štatisti pohybujú ako polená čakajúce na pokyny z amplióna. My, ako decká, ked sme valili vojnu panelák proti paneláku, sme mali hustejšie akcie. Tiež dať kecy o živote do huby Morganovi nebola zrovna dvakrát výhra rovnako, ako urobiť z modelky Rosity odborníčku na combat systém a výbušniny. To už podľa jej hlasu ľahko odhadnúť, že je tak trochu priposraná pipka. Bol to veľký boj až vlastne po 9. epizódu, kde sa konečne uvoľnilo napätie a vystrelilo trochu pary z pod pokrývky, inak mi išlo hlavu utrhnúť.Postavy sa totiž chovajú, ako neuveriteľní idiotia toporné herectvo im na obľube veru nepridáva. Ale musím priznať, že ten, kto písal scenár , tak má fuckt nervy z olova! ()

Shakers 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

7. Séria - 75% Každá séria mi príde síce dosť zaujímavá na to aby som sa nenudil, ale zároveň mi každá ďalšia príde o niečo slabšia. Veľké mínus je príbeh, ktorý sa znovu opakuje a nikam sa neposúva. Naťahuje sa aj dlžka niektorých časti až na hodinu a niekedy je to už fakt zbytočne naťahované. Na druhú stranu tu máme magora v podaní skvelého Jeffreyho Deana Morgana, ktorý jediný túto sériu robí zaujímavou a drží vás v napätí. ()

Galerie (427)

Zajímavosti (14)

  • Epizoda je věnována Berniemu Wrightsonovi, americkému komiksovému výtvarníkovi. (MATADOR)
  • James Heltibridle působil v AMC v oddělení rekvizit a znal se spousty herci ze seriálu. Zemřel při autonehodě na sklonku listopadu 2016, když byl na cestě z natáčení. Tato epizoda je věnována jeho památce. (MATADOR)

Reklama

Reklama