Jednoho dne už nebudete (S07E01) (epizoda)

The Day Will Come When You Won't Be

Jedného dňa už nebudete

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 44 min

Neganova dokonalá hra mění pravidla a pokud tento psychopat neroztočí seriál, tak už nic. Díl, který řadím do nejlepšího celého seriálu, (dále už menší SPOILER) protože odrovnat bez sebemenších problémů dvě hlavní postavy, to už chce koule. Jsem nerad, že to dopadlo takhle, ale na druhou stranu jsem po dlouhé době seděl nevěřícně a jen civěl. Negan je psychopat a jeho hra nezná meze a doufám, že nám neřekl poslední slovo a ještě předvede něco velkého. Přesně tohle potřebuje TWD jako sůl.(30.10.2016)

Morgan si evidentne túto časť užíval. Mám strašne rád tohto herca, keď je na scéne, tak to skrátka žije, alebo teraz vlastne umiera.. Tvorcovia nám týmto dávajú najavo, aby sme si neboli až takí istí postavami, že tí ktorí sú s nami od začiatku, budú samozrejme nedotknuteľní až dokonca. Ee. Chcú nám dať pocit zúfalstva či bezradnosti, presne taký istý, aký dal pocítiť Negan, Rickovi. Úroveň seriálu klesala, bola kritizovaná a preto sa muselo stať niečo, čo by prinútilo povedať diváka "A kurva!" S čistým svedomím môžem povedať, že u mňa sa im to podarilo. Táto časť bola naozaj prepracovaná, pretože tvorcovia si na nej dali bohovsky záležať. Zahrali mi presne na moju citovú stránku, na moje nervy a ak som to do teraz nevedel, tak už viem čo znamená slovo Nenávidieť. Morgan si evidentne túto časť užíval. Ja dúfam, že tá časť, kde ten odporný skurvenec Negan skape, bude tiež prepracovaná, že si na nej dajú tvorcovia takisto záležať a že ten skurvysyn bude trpieť oveľa viac ako už teraz oproti nemu čalamádny guvernér, ktorý ma už vtedy neskutočne sral a mal to za sebou až príliš rýchlo. Tak tú časť, si ja budem užívať..aj keď sa bojím, že to bude trvať veeľmi dlho a ten pocit nenávisti sa bude zväčšovať.(24.10.2016)

TY VOLE!!!! Toto byla jízda. Toto byla kurva velká jízda. Neganova brutalita nezná meze a okolo toho všeho jen samé sračky. Nerad bych dělal ukvapené závěry, ale tohle má našlápnuto na nejlepší sérii. Jenom doufejme, že to vydrží ve stejném tempu. První díl každého namlsal a nastavil laťku sakra hodně vysoko. Mám to za plných 100% po prvním díle.(28.10.2016)

TWD miluju. Je to asi jediný seriál na který koukam už podstivě od jeho druhé série a nikdy se nemužu dočkat s čím prijde první díl. U tohoto dílu bylo jasné na co se tesit, ale ze to bude az takhle skvely?! Boze muj! Snad nikdy jsem tak nenadavala a nervala jako u tohodle. Muzu uplne s klidným svědomím rict, ze tohle byl vazne bezkonkurenčně zatim nejlepsi díl. Andrew Lincoln byl tady zatraceně skvely a pane boze celkove cely díl, jak byl propracovaný do největších detailu. Tvůrci proste věděli, jak si s divakem pohrát a do posledni chvíle ho nechat napnuteho a pak kdyz uz si mysli, ze je uz po vsem, tak prijde nejvetsi pecka. Doufam jen, ze nas takhle nenahltali a následující díly nebudou stát za nic.(25.10.2016)

• classic

Tvorcovia seriálu to už načisto totálne prehnali s tým sadistickým brutálnym úvodom, ktorým začína 7. séria, so šialeným psychopatom Neganom, ktorý je tak indisponovaný, že rozmláti hlavy dvom hlavným postavám, tak to už je moc i na mňa ! Aby som sa v jednom kuse pozeral na hovädo, ktoré trýzni všetkých na vôkol seba, tak to by som musel byť vrecom šibnutý, že sa mi to ešte aj pozdáva, páči, a aby som tomu ešte udelil plný počet hviezd, ako to tu učinilo množstvo nadšených pacientov, tak to ani nápad ! Vyznávači extrémneho násilia sú presne hodní Neganovej povahy. Obávam sa, že ako pôjde seriál dopredu, bude to horšie a horšie ! Negan je otrasná postava ! Najväčší problém spočíva v tom, že toto násilie, je samoúčelné, zbytočné, nemá opodstatnenie... SADISTI.(2.11.2016)

• - Číslo 4 na spodku Lucille značí, že se jedná o 34 palcovou pálku. (Axarus)

• - Název epizody odkazuje na postavu Dr. Jennera z epizody Testovací subjekt 19 (2010). (Axarus)