Cela (S07E03) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 44 min

Alrick Riley

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Ryan DeGard

Kostýmy:

Elaine Montalvo

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

90%(4.5.2018)

Třetí epizoda 7.série je tady! Máme tu tři postavy, a sice: Daryl, Dwight a Negan. Nejedná se o přeakčnělí díl, ale to přece kurva nevadí ne? Už mám těch negativních hodnocení dost. Je to seriál a ne aby se jen střílelo a zabíjelo. TWD si poslední dobou jde pomalou cestou a tak mi to docela vyhovuje. Daryl byl skvělej, zatím se drží. Pěkně mu v cele hráli na nervy. Tohle komornější mučení je víc o psychice než kdyby mu řezali prsty či co. Dwight má velmi blblou postavu – nesnáším ho, ale hraje to dobře. A Negan? Jen poslouchat jeho šílený řeči je super. Jsem spokojen, pálím plný počet a už se nemůžu dočkat 4.dílu, kde bude konečně hlavní postava Rick!(12.11.2016)

• classic

Nič moc, SLABOTA. Dwight z Neganovej družiny, trýzni Daryla Dixona v malej, temnej, uzavretej miestnosti, dáva mu jesť psie žrádlo, púšťa na plné gule dementnú muziku, a celé to smrdí veľkou trápnosťou, aká prevláda od všetkých hercov, až po všetkých tvorcov, ktorí pracujú na tomto seriáli, s nádychom akejsi nekonečnej telenovely. Snažia sa ho ZLOMIŤ, pričom sú mu ponúknuté 3 možnosti zo strany - najvyššieho, t. j. - Negan sa opakuje, ako obohratá platňa, schyľuje sa k niečomu, čo je už dávno predvídateľné... K stretu, k vzbure. Predošlé série boli pre mňa len zotrvačnou tradíciou, aká panuje pre väčšinu, ktorá sa vypraví v nedeľu do kostola, tentokrát sa musím premáhať, aby som to dopozeral, mám obavy, že kvôli Neganovi, bude táto sezóna utrpením na duši ?(9.11.2016)

"I AM ONE EASY STREET, AND IT FEEL SO SWEET!" --- Daryl je doslova pěkně psychicky v prdeli. Then, I like it!(18.12.2016)

• Necrotongue

Zpočátku jsem si říkal, že by mohlo jít o povedenou epizodu, děj se točil kolem Daryla, Dwightova postava dostala hloubku (v rámci možností) a čekal jsem méně akční díl s pořádným napětím. Částečně jsem se dočkal, na akci téměř nedošlo, jenže se nedostavilo ani napětí, zato jsem viděl spoustu vaty.(15.10.2018)

Tento díl byl dobrý 79%(26.11.2017)

"I get why you did it. Why you took it. You were thinking about someone else. That's why I can't."(11.8.2018)

Slabý předchozí díl střídá o něco slinější díl... Víme co je s Darylem... Víme proč se Déčko vrátil... Víme jak to u Negana funguje...(8.11.2016)

Easyy Street...Deryl je srdcař a zvládne to já mu věřím.(23.11.2016)

Negan je neskutečně nudná ukecaná postava a bohužel notnou část dílu si zase plácá játra. O to zajímavější je vývoj Dwighta.(30.4.2017)