Cela (S07E03) (epizoda)

 • USA

  The Cell

 • Slovensko

  Cela

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 44 min

Režie:

Alrick Riley

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Scénář:

Angela Kang

Producenti:

Ryan DeGard

Scénografie:

Kristen Donaldson (set dekoratér)

Kostýmy:

Elaine Montalvo
(další profese)
 • Frantisek.Fu
  *****

  90%(4.5.2018)

 • classic
  **

  Nič moc, SLABOTA. Dwight z Neganovej družiny, trýzni Daryla Dixona v malej, temnej, uzavretej miestnosti, dáva mu jesť psie žrádlo, púšťa na plné gule dementnú muziku, a celé to smrdí veľkou trápnosťou, aká prevláda od všetkých hercov, až po všetkých tvorcov, ktorí pracujú na tomto seriáli, s nádychom akejsi nekonečnej telenovely. Snažia sa ho ZLOMIŤ, pričom sú mu ponúknuté 3 možnosti zo strany - najvyššieho, t. j. - Negan sa opakuje, ako obohratá platňa, schyľuje sa k niečomu, čo je už dávno predvídateľné... K stretu, k vzbure. Predošlé série boli pre mňa len zotrvačnou tradíciou, aká panuje pre väčšinu, ktorá sa vypraví v nedeľu do kostola, tentokrát sa musím premáhať, aby som to dopozeral, mám obavy, že kvôli Neganovi, bude táto sezóna utrpením na duši ?(9.11.2016)

 • bart_
  *****

  "I AM ONE EASY STREET, AND IT FEEL SO SWEET!" --- Daryl je doslova pěkně psychicky v prdeli. Then, I like it!(18.12.2016)

 • mzss1
  *****

  Třetí epizoda 7.série je tady! Máme tu tři postavy, a sice: Daryl, Dwight a Negan. Nejedná se o přeakčnělí díl, ale to přece kurva nevadí ne? Už mám těch negativních hodnocení dost. Je to seriál a ne aby se jen střílelo a zabíjelo. TWD si poslední dobou jde pomalou cestou a tak mi to docela vyhovuje. Daryl byl skvělej, zatím se drží. Pěkně mu v cele hráli na nervy. Tohle komornější mučení je víc o psychice než kdyby mu řezali prsty či co. Dwight má velmi blblou postavu – nesnáším ho, ale hraje to dobře. A Negan? Jen poslouchat jeho šílený řeči je super. Jsem spokojen, pálím plný počet a už se nemůžu dočkat 4.dílu, kde bude konečně hlavní postava Rick!(12.11.2016)

 • Necrotongue
  **

  Zpočátku jsem si říkal, že by mohlo jít o povedenou epizodu, děj se točil kolem Daryla, Dwightova postava dostala hloubku (v rámci možností) a čekal jsem méně akční díl s pořádným napětím. Částečně jsem se dočkal, na akci téměř nedošlo, jenže se nedostavilo ani napětí, zato jsem viděl spoustu vaty.(15.10.2018)