Město žen (S07E06) (epizoda)

 • USA

  Swear

 • Slovensko

  Mesto žien

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 49 min

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Producenti:

Ryan DeGard

Zvuk:

Dan Hiland

Scénografie:

Kristen Donaldson (set dekoratér)

Kostýmy:

Elaine Montalvo
(další profese)
 • classic
  **

  Lesbička Tara bola s černochom s dredami, Heathom, na akejsi MISII, pričom nemajú ani páry, čo sa tam medzičasom stalo, že Spasiteľ Negan použil svoju Lucille... V úvode tejto nudnej epizódy pozorujem, ako sa Tara ocitá na pláži, ako sa tam dostala, sa dozviem postupne, medzitým zisťujem, že jestvuje ďalšia KOMUNITA, ale len ženská, lebo všetkých chlapov pobil Negan so svojimi kumpánmi. Tam prichádza za nimi nepozorovane, do lesa, kde sa schovávajú... Najprv ju chcú vehementne zlikvidovať, ako nepriateľský živel, pričom neskôr ju šéfka ukecáva, aby s nimi ostala. Neľúbi sa mi, že seriál má takúto kolísavú tendenciu kvality, každej jednej epizódy, lebo vtedy si myslím, že bol scenárista sťatý, ako DOGA ! Tara nie je zrovna postava, ktorá by ma zaujímala, a pokiaľ je čisto SAMA, je to viac - menej, UTRPENIE !(30.11.2016)

 • hansel97
  **

  Tara mě zajímala možná v její první sérii, ale pak ji scenáristé tak brutálně odsunuli na vedlejší koleje, že nemá cenu ji najednou dávat prostor, a to říkám, přestože ji mám rád. Epizoda má zajímavý nápad, ale ztrácí balanci mezi důležitými dialogy k zamyšlení a nějakou tou akcí, která by takhle dlouhý díl posunula vpřed. Prostě to fakt nevyšlo.(19.6.2017)

 • PrincBastard
  ****

  Lesbička Tara je zpět a i přesto že řádí apokalypsa, tak se ji nějak podařilo přibrat na váze(myšlenka na začátek). Tento díl bude mít průměrné, nebo dokonce nízké hodnocení, ale je to přesně ten díl, který kdyby nebyl, tak zase jsou všichni nespokojeni. Kladla by se otázka co se s Tarou stalo? Žije?....Díl byl sice nudný, ale Taru jsem cca 3-4 díly vůbec nespatřil a zajímalo mě co se s tou uličnicí stalo. Pár scén je dobrých, ale spíš jen průměr ale to jsme u TWD asi všichni zvyklí. Počkáme na velké finále, zda se Alexandrie,Hilltop a Království spojí v jednu armádu s tigrem aby nakopali Spasitelům prdel. Myslím že, Dwighta Negan už taky pěkně s*re. Počáme na další díl s Carlem a Ježíšem....PEACE(29.11.2016)

 • ALIENka_
  *

  Myslela jsem, že otravnější díl než s tím králem a tygrem už snad ani nemůže bejt, ale tohle bylo hotový peklo nudy. Uprostřed epizody jsem si musela dát pauzu a nabrat odvahu dokoukat to do konce. Postavy Tara a Heath mě absolutně nezajímaj, stejně tak jejich příběh. Nemaj žádnej specifickej charakter, který by byl zajímavý, prostě nevidím důvod proč jim dávat samostatnou epizodu. A to s tou ženskou osadou vypadalo jak z nějakýho béčkovýho filmu od Disneyho.(1.1.2019)

 • Karamanlis
  ***

  Mesto žien je najnezáživnejšou epizódou, akú som v rámci seriálu Walking Dead zatiaľ videl. Neobjavuje sa tu Rick, Daryl, Michonne ani žiadni Spasitelia, nakoľko kompletná minutáž bola tentokrát venovaná postave nezaujímavej a necharizmatickej Tary, prežívajú v pozadí udalostí z predchádzajúcich dielov svoje vlastné dobrodružstvo.(8.8.2017)