Srdce bijí dál (S07E08) (epizoda)

 • USA

  Hearts Still Beating

 • Slovensko

  Srdcia bijú ďalej

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 44 min

Komentáře uživatelů k epizodě (12)

 • classic
  ****

  Všetky cesty vedú do Ríma... , ale v prípade hrdinov seriálu The Walking Dead, teda v 7. sérii sa schyľuje, pred prestávkou, ku vytúženému stretnutiu v pevnosti Hilltop, pričom to celé viselo na vlásku... Všetko to bola otázka času, keď sa Rickova družina konečne vzbúri proti, už oholenému Neganovi, ktorý svojej povesti neostal nič dlžný, zamordoval ďalšieho človeka, ktorý sa mu príliš vtieral, líškal, skrátka, až tak sa mu pchal do zadku, že to Negan psychicky nevydržal, on je labilnejšej povahy, rozzúri sa, ako úplne zmyslov zbavený, a potom Amen Boh s tým, kto mu vstúpi do cesty. Lucille je stále k dispozícii... Prečo je taký výbušný ? Prchký ! Morgan a Carol, nemajú ani šajnu, čo sa tam doma, zatiaľ deje, no, zrejme aj oni pôjdu do vojny ?! Povedal by som, že som nadmieru spokojný, pôvodne som uvažoval o plnom hodnotení, celkovo skonštatované, jedná sa zatiaľ o najlepšiu epizódu doterajšieho diania, v 7. sezóne, ešte, tuším, že tri epizódky dozadu, t. j - áno, piata bola rovnako kvalitná, ako táto, pričom o čosi slabšia, ako ôsma. Trvalo to celú hodinu, a ja som bol dosť napätý, ako to dopadne, Rosita si koledovala o život, po odvážnom skutku, ktorý vyparatila, aby som si na koniec predstavil Dominica Toretta, keď jeho banda spokojne odchádza do ďalšieho dobrodružstva, Rickovci, síce nie sú takí spokojní, ako Torettovci, ale majú odhodlanie byť spokojní do budúcnosti ? Hm. , žeby som sa tešil, aby už bolo po prestávke ?(13.12.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Jeffrey Dean Morgan svoji roli hraje neuvěřitelně. Neskutečné je i tohle mid-season finale... A válka může začít (nebo v to alespoň doufám). (Vůbec jsem netušil, že scénář psal Frank Darabont, ale na celkové nátuře této epizody to jde poznat)(18.12.2016)

 • Necrotongue
  **

  Stalo se to, čeho jsem se obával. Postavě Negana zoufale chybí nějaký vývoj, jeho chování je příšerně stereotypní/ předvídatelné. Je to škoda, protože jsem doufal, že právě Negan dodá příběhu tolik potřebnou šťávu. Na druhou stranu mě potěšil Daryl, který mi ukázal, že i při zabíjení lidí lze najít Ježíše.(16.10.2018)

 • Warle
  ***

  Jediné plus téhle epizody je, že na konci je signál, že by se na jaře mohlo konečně začít něco dít... Sláva.(13.12.2016)

 • ALIENka_
  ****

  Konečně se po dlouhý době nudnejch a otravnejch dílů začlo v TWD něco dít. Negan je snad nejlepší postava z celýho seriálu. Když je v díle Negan je to jako záruka lepšího kousku řekla bych. Osobně bych byla ráda, kdyby to tam Negan Rickovi vyzabíjel s Lucille a děj se přesunul k Neganovi, však Negan má aspoň smysl pro humor sakra! Rick se má co učit. :D(4.1.2019)

 • t.mon
  *****

  Za epizodu plný počet, parádní zvraty a nezapomenutelný JDM. Za celou sérii průbežné asi 3* - necítím žádný progres.(24.12.2016)

 • Frantisek.Fu
  *****

  90%(4.5.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "You know, I'm thinking, Spencer. I'm thinking how Rick threatened to kill me, how he clearly hates my guts. But he is out there right now, gathering shit for me to make sure I don't hurt any of the fine people that live here. He is swallowing his hate and getting shit done. That takes guts. And then there's you The guy who waited for Rick to be gone so he could sneak over and talk to me to get me to do his dirty work, so he could take Rick's place. So I got to ask - if you wanna take over, why not just kill Rick yourself and just take over?"(11.8.2018)

 • john.doe
  ***

  tak na to že to bylo letošní finále, tak velká slabota :/(14.12.2016)

 • Lampasak
  *****

  SPOJLER: Konečně jsme se dočkali dalších větších zvratů, které nás donutí napjatě čekat na druhou polovinu série, která si myslím bude hodně nabitá. Především hlavně Rick pochopil, že takhle to dál nepůjde a bude muset začít zbrojit a snažit se o připojení dalších skupin proti Neganovi. K tomu Daryla vystřídal Eugene, který bude nejspíše zásobovat celou skupinu Negan náboji do zbraní. Tohle se povedlo :)(15.12.2016)

 • Robino15996
  ****

  Aspoň nádej, že bude mať druhá polka grády. 70%(13.12.2016)

 • hardsup

  CZ titulky: http://www.tvguru.cz/the-walking-dead-s07e08-hearts-still-beating-cz-titulky-by-narry-pallovka/(12.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace