Reklama

Reklama

V Hilltopu se lidé připravují k boji, ale Sasha se připravuje na vlastní bitvu. Chce zabít Negana a brzy si najde nečekaného spojence... V Hilltopu se lidé připravují k boji. Cvičí je Maggie, Sasha, Enid a Ježíš. Gregorymu se moc nelíbí, jak mu bylo vedení v jeho vlastní osadě de facto odebráno, ale nijak se nesnaží situaci přizpůsobit. Sasha kromě tréninku připravuje sama sebe na konečnou bitvu s Neganem, kterého chce zabít. O jejím plánu ví jen Ježíš, který jí kreslí mapu celého Neganova tábora. Enid něco tuší, ale mlčí. V Hilltopu je i Daryl, ale ten mlčí a na Maggie se ani nepodívá. Tuto partu nakonec doplní Rosita, která chce se Sashou zabít Negana. Maggie o její přítomnosti neví a ani se o ní nedozví, protože do Hilltopu vtrhnou Zachránci a všichni z Alexandrie se musí schovat. Sasha a Rosita z Hilltopu utečou, Daryl a Maggie se stihnou schovat. Enid nikdo nezná, takže ta hlídá úkryt Daryla a Maggie. V jednu chvíli je jeden ze Zachránců velmi blízko Darylovi a Maggie, ale nevšimne si jich. Když jsou spolu Daryl a Maggie opět sami, tak se Daryl poprvé na Maggie podívá a omluví se jí za smrt Glenna, kterého zabili, protože Daryl neposlouchal Negana na slovo. Maggie ale Daryla vůbec z ničeho neobviňuje.
Gregory mezitím jedná se Simonem, který velí této partě Zachránců. Simon si tentokrát nepřijel pro zásoby, on si odváží doktora, protože Negan toho svého zabil. Gregorymu se to nelíbí a bojí se, že ztratí respekt a důvěru lidí, k čemuž taky samozřejmě dojde. Gregory se bojí, že by Hilltop mohl ovládnout někdo, kdo by se postavil proti Zachráncům. Když se Gregory s touto obavou svěřil Simonovi, tak ten mu nabídl v takovém případě záchrannou ruku. Gregory se hned cítí lépe a dokonce vyhrožuje i Ježíšovi, který se poprvé cítí v Hilltopu jako doma a to jen díky Maggie a Sashe. Zatímco se Maggie a Daryl ukrývali, Sasha a Rosita z Hilltopu utekly a vydaly se zabít Negana. Dvojice se cestou několikrát pohádala, ale když dorazily na místo, tak se sblížily a Rosita dokonce vyprávěla Sashe svůj životní příběh. Rosita uznala, že Sasha žádnou vinu na odchodu Abrahama nenese. Pak měla Sasha šanci zabít Negana, ale jen velmi malou, protože Negana pořád někdo zakrýval svým tělem. Sasha a Rosita si všimly, že Eugene, pracuje pro Negana, ale myslely si, že to jen hraje. Pozdě v noci se ale vloupaly do objektu a chtěly Eugena zachránit, ale on odmítl. Nyní je s Neganem. Sasha a Rosita se i tak rozhodly dostat dovnitř, ale Sasha to udělala tak, že jde dovnitř sama. Rosita musí utéct. Rosita na svém útěku narazí na nějakého muže, nejspíš Daryla, ale to zatím nevíme jistě. (TV Prima)

(více)

Recenze (10)

TerezD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice celý díl měl pomalejší tempo, ale nebylo to až tak špatný. Dá se říct, že úmyslné natahování je zdánlivý klid před bouří. Náhodou se těším na další část, konec mě docela navnadil. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, no. Tato epizoda byla zřejmě natočena proto, aby mezi díly 13 a 15 nebylo prázdné místo. Tvůrci ukuchtili málo poživatelný gulášek složený z pitomých rozhodnutí, podivného jednání některých postav a všechno to naředili intenzivním hraním na city. Hvězdičku jsem udělil za Simonův výmluvný obličej. ()

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravá a ľavá ruka diabla. Na mysli mám lídra Spasiteľov Negana. Jeho zástupcovia sú Dwight a Simon, ktorý chodí vehementne do Hilltopu za Gregorym, ktorý je velikánsky kolaborant s nepriateľom, a to len preto, že chce zostať na žive... Tento, inak poriadny SRALO, zistil, že zástupca Simon s perfektným ksichtom, prešiel z Ginu na Tequilu, pričom si to má zapísať za uši, inak by sa mu to mohlo vypomstiť po ďalšej návšteve. Ozaj beštiálnemu vrahovi chýba doktor, a tak si Simon so sebou zoberie, aj patričnú náhradu, čo vlastne znamená, že ešte nebožtíkov brat, je doktor, a tak putuje s nimi do Alexandrie. Daryl, ktorý sa skrýva, bude na vážkach, spolu s kočkou Maggie, pretože jeden z členov bandy pôjde na prieskum do podzemného skladu s potravinami, a takmer Daryl po ňom vyštartuje, s nabrúseným nožom, ktorý by inak skončil v jeho hlave, nebyť duchaprítomnej vdovy. Veľké SOKYNE ( po Abeovi ), t. j - Sasha a Rosita, si pôjdu nejakú chvíľu na nervy, ale totiž obidve mieria ku Neganovi, takže musia zahodiť staré resty za seba, a začať k tomu spolupracovať, lebo ONY budú len na skok od nenávideného HAJZLA, aj ho na okamih zazrú, ( na sekundu budú strašne RADY ), ale nebudú mať príležitosť vystreliť naň, lebo nie je až taký dobrý výhľad, okolo neho sa premávali samí pacienti, čiže si to chcú tieto krásky namieriť za plot, kde je vyšinutý Eugene, ktorý kuje akési zlomyseľné plány, aspoň v to dúfam. Nechcel sa nechať zachrániť, Sasha sa dostala za ohradu, ale Rositu si k sebe nepustila... Ona sa rozplakala, ako malé dieťa, a utekala, čo jej nohy stačili. A v úplne samom závere, som zbadal SILUETU jedného človeka, ktorý sa volá... Ja to viem. Blíži sa brutálne finále. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama