Živí mrtví - Série 8

(série)
Trailer
Horor / Thriller / Drama
USA, (2017–2018), 12 h 29 min (Minutáž: 41–62 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Bear McCreary

Andrew Lincoln, Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Seth Gilliam, Danai Gurira, Lennie James, Chandler Riggs, Ross Marquand, (více)

Epizody(16)

Pokračujeme přesně tam, kde jsme skončili. Rick a jeho skupina z Alexandrie čelí tomu největšímu zlu, které si dokážete v zombie apokalypse představit. Stojí proti nim skupina zvaná Saviors v čele s jejich lídrem Neganem a jeho baseballovou pálkou Lucille. Tato série by měla být podle tvůrců tou nejvíce akční a dravé chodce by měli nahradit přestřelky a vraždy. Kdo vyhraje? Bude to Rickova skupina, nebo frajírek Negan? (Davidkkk)

Trailer

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi rozporuplná a nekonzistentní a obecně nemastná a neslaná série, která si až v poslední epizodě (která jako jedna z mála stojí za to) napravila svoji nestálou reputaci - a to jest, upřímně řečeno velmi pozdě. Ačkoliv je zde pár skvělých momentů, ony samotné nedokáží zachránit celkovou situaci osmé série a pomoci jí vytáhnout se z bažiny neúspěchu. Jako celek může 8. série v některých případech fungovat, ale po jednotlivých epizodách tato řada prostě nefunguje. Zde se velmi účinně uplatňuje situace, kdy kvantita převyšuje kvalitu - čím více seriál nabízí, tím více klesá celková řemeslnost. Výsledek: nejslabší série celého seriálu. Tvůrci to regulérně posrali, především pak po ohavné scenáristické stránce, a jako smetanu mohou slíznout velmi nepříznivé reakce kritiků, v prvé řadě pak masy fanoušků... Ačkoliv jsem z této série docela zklamán, můj vztah k tomuto seriálu mi nedá, a já jsem zvědav na další sérii, která si doufám napraví pověst. Většina mých dojmů je téměř totožná s touto recenzí: http://www.fandimeserialum.cz/clanek/13277-recenze-zivi-mrtvi-8-serie. ... Kam se poděly staré dobré časy? ()

AllShallFall

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No nebylo to úplně slavné, ale nejhorší také ne. Jen tempo seriálu, který ma být o mrtvých, šlo jiným směrem. Ne dolů, ale jinam. Docela jsem se těšil, až to cele s Neganem skončí. Dočkal jsem se. Docela bych se i bez téhle postavy obešel. Ale i tak to beru. Chvílema mi ho bylo i líto. I když to byl hajzl. ()

Fiftis

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8.séria je už totálne zbytočná. Nemyslím to tak, že už sa nemuselo natáčať, ale to čo sa udeje v 8.sérií mohlo byť kľudne v tej predošlej. Takže mohla mať 7.séria aj dokopy 31 častí, alebo to všetko mali natlačiť do tých 16tich. Najväčšou chybou tejto série je, že sme uviazli na mieste a nič sa nedeje. Žiadna vízia do budúcna. Takže už tu máme skupiny - Alexandria, Hilltop a Kingdom a na tej zlej strane Spasiteľov a ak by sa niekomu málilo, tak ešte pridáme Ocean Side a Garbage People. Človek sa tak zamýšľa, že či sa tá zombie apokalypsa vôbec udiala, keď máme toľko preživších. Celkovo sa mi to neskutočne nepáči, že je tu milión postáv a vedie sa medzi nimi vojna. Kde sú staré dobré časy apokalypsy v prvej a druhej sérií? (Hodnotenie: Epizóda 2,5,8,10,11,12,13,14,15,16 ***** / 6 **** / 1,7,9 *** / 4 ** / 3 * ) ()

Fr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,DNEŠEK BUDE O ÚTOKU A SMUTKU…“ /// A tak se útočí a smutní… Vobčas ty kydy … ale není jich moc. Je to prostě hlavně boj. Pozdějc to taky začne bejt i vo lidech – o těch uvnitř dvou znesvářených skupin. Dojde taky na měření pinďourů, kde je lepší vůdce. A nejen na dálku. Jsem mile překvapenej. Oproti minulu ubylo keců, je to svižnější a o morálce. Navíc Negan chvíli sklízí víc sympatií než Rick. A normálně se těším na další sérku. Což už tady dlouho nebylo! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Děláme to, protože musíme. (A co? Prostě cokoliv…) 2.) Miluji tě, Lucille! 3.) Thx za titule „xavik6“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Shakers

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8. Séria - 55%. Každá ďalšia séria je čoraz slabšia, nudnejšia a okrem nekonečného naháňania sa s Neganom sa znova nikam nedostávame. Sem tam sa nájde nejaká lepšia epizóda, ale celá séria, alebo aspoň jej väčšina (v závere sa to už trošku rozbehne) je tak nudná, že som to mal chuť pretáčať a keby že vymeškám aj šesť dielov, vôbec nič by som nezmeškal. A to je veľmi slabá vizitka jedného s najsledovanejších seriálov. Rozmýšľam, že do kedy toto putovanie ešte vydržím a hlavne, či to bude mat niekedy aj koniec. ()

• Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Another One Rides The Bus“ od "Weird Al" Yankovic. (Duoscop)
  • Rick (Andrew Lincoln) cca v čase 0:05:30 nastupuje do auta a malé trojuhelníkové okno je napůl vypadlé. O několik vteřin později nám záběr ukazuje Ricka za volantem a malé trojúhleníkové okno je nasazené. (PatrikP4)