• Necrotongue

Pravda, motoriku mám totálně v ...., ale po mentální stránce jsem prý v pohodě, jenže mám dojem, že první epizoda osmé sezóny cílí spíše na diváky duševně méně vybavené, protože logiky jsem v ději příliš nenašel. Druhá možnost je, že jsem to celé špatně pochopil a Negan má alergii na průvan, což Rick ví (zřejmě od Dwighta), proto mu vysklí všechna okna, a tím ho donutí opustit jeho pevnost. Pochopitelně nemohly chybět motivační projevy a close- upy na Rickův obličej s krví podlitýma očima pro fajnšmekry.(19.10.2018)

• pavcas

Tak pro 1. díl 8. řady mám tři vysvětlení. 1) první díl natočilo 5 různejch režisérů, který k tomu dostali 5 různejch scénářů a pojali to každej po svým bez předešlý domluvy 2) byl to klip složenej z dílů celý 8. řady, přičemž největší schizofrenie byl kmet Rick 3) někdo se zbláznil..ale jsem si celkem jistá, že já to nebyla......(24.10.2017)

By mě zajímalo, kdo jim to tam pořád seká trávníky, že i několik let po zkáze světa maj leckde pažit, že by na něm čutálisti rozjeli ťukec. Jinak ovšem zdejší postapo začíná nabírat správně zaprášenej odér, byť moc nechápu, proč Negan nedostal slušivej headshot a proč toliko plejtvání munice. Ano, možná se náš Ricktatorship bál početní převahy a místo otevřenýho boje chtěl pouze demonstrovat sílu, nicméně moc důvěryhodně to nepůsobí. Co tahle série přinese? Potenciál velikej, start vlažnej. Napětí funguje, řemeslně to šlape - každopádně do krbu by to chtělo zase jednou trochu střelnýho prachu.(5.11.2017)

• Eleanor05

Možná by to chtělo nějaký obsáhlejší komentář, ale přijde mi, že na tak špatně napsanou stupiditu by to bylo jenom plýtvání časem. Tento seriál měl skončit nejpozději v okamžiku, kdy Rickova skupina vstoupila do Alexandrie. Nechápu, jak takto nekvalitní, špatně napsaný, špatně zahraný, nikam nesměřující, stále stejné scény a stupiditu postav dokola opakující seriál může mít ještě stále tolik příznivců. A pětihvězdičková hodnocení. Vydržela jsem sedm dlouhých sérií, ale tohle je fakt už za hranicí snesitelnosti.(24.10.2017)

• classic

Brutálne namosúrený Rick, spolu s oddanými a nahnevanými kolegami vyrazil smerom k nenávidenému hajzlovi Neganovi, ktorého mohol pokojne aj z diaľky odstreliť, ak by tak veľmi chcel, ako práve teraz, keď sa „Baseball pálka” chvastá, chváli, že má väčšie prirodzenie, ako jeho úhlavný nepriateľ !!! Dá sa povedať, že ho má v paži a celkom ignoruje jeho požiadavky, je tak ? Všetci sú 100 % chorí ? Musia byť ! Teda, ale riadni magori, ktorí to nemajú v hlavách v poriadku ? ! ?. Sledovaniu “apokalyptického seriálu” sa venujem čisto, iba zo zotrvačnosti, ako keď už len naivne očakávam, že by to mohlo byť lepšie ? Možno, dúfam, bodaj by, alebo najvhodnejšie by to bolo už raz a navždy ukončiť ! ? ! Sám neviem, ale úprimne : „Extra ma to nebaví, lebo som obkľúčený neuveriteľnými hlupákmi, ako pred kamerou, tak aj za ňou. Bohužiaľ, tak to akurát vnímam, a hádam, že sa mýlim do budúcna” ? Bohvieako mi aj tak nechýbali. Začínajú sa mi strašne hnusiť ! PS : Shane vedel, čo robí, keď tak rýchlo opustil palubu...(25.10.2017)

• - Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Another One Rides The Bus“ od "Weird Al" Yankovic. (Bioscop)

• - Epizoda je věnovaná kaskadérovi Johnu Berneckerovi, který zemřel při natáčení 8. série a zakladateli zombie žánru Georgi A. Romerovi. (MATADOR)