Reklama

Reklama

Lidé z Alexandrie, Hilltopu a Království se rozhodli jít do boje se Zachránci. Nikdo z vůdců těchto osad nepochybuje o tom, že uspějí, ale skutečně jim jejich plán vyjde? (TV Prima)

Recenze (22)

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

By mě zajímalo, kdo jim to tam pořád seká trávníky, že i několik let po zkáze světa maj leckde pažit, že by na něm čutálisti rozjeli ťukec. Jinak ovšem zdejší postapo začíná nabírat správně zaprášenej odér, byť moc nechápu, proč Negan nedostal slušivej headshot a proč toliko plejtvání munice. Ano, možná se náš Ricktatorship bál početní převahy a místo otevřenýho boje chtěl pouze demonstrovat sílu, nicméně moc důvěryhodně to nepůsobí. Co tahle série přinese? Potenciál velikej, start vlažnej. Napětí funguje, řemeslně to šlape - každopádně do krbu by to chtělo zase jednou trochu střelnýho prachu. ()

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Brutálne namosúrený Rick, spolu s oddanými a nahnevanými kolegami vyrazil smerom k nenávidenému hajzlovi Neganovi, ktorého mohol pokojne aj z diaľky odstreliť, ak by tak veľmi chcel, ako práve teraz, keď sa „Baseball pálka” chvastá, chváli, že má väčšie prirodzenie, ako jeho úhlavný nepriateľ !!! Dá sa povedať, že ho má v paži a celkom ignoruje jeho požiadavky, je tak ? Všetci sú 100 % chorí ? Musia byť ! Teda, ale riadni magori, ktorí to nemajú v hlavách v poriadku ? ! ?. Sledovaniu “apokalyptického seriálu” sa venujem čisto, iba zo zotrvačnosti, ako keď už len naivne očakávam, že by to mohlo byť lepšie ? Možno, dúfam, bodaj by, alebo najvhodnejšie by to bolo už raz a navždy ukončiť ! ? ! Sám neviem, ale úprimne : „Extra ma to nebaví, lebo som obkľúčený neuveriteľnými hlupákmi, ako pred kamerou, tak aj za ňou. Bohužiaľ, tak to akurát vnímam, a hádam, že sa mýlim do budúcna” ? Bohvieako mi aj tak nechýbali. Začínajú sa mi strašne hnusiť ! PS : Shane vedel, čo robí, keď tak rýchlo opustil palubu... ()

Reklama

sochoking 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8.séria bude chujovina na tutti! Už strelecké súboje slepými a pyrotechnické výkony prskaviek siedmej sérii dali tušiť, že toto bude ťažko rozdýchateľná tuposť. A nielen to; dialogy kreténske, chovanie postáv na šľaktrafenie a ked si pozorne budete všímať nehercov a štatistov v pozadí scén, tak ste radi, že tí chuji nezývajú od nudy! Rozhodol som sa hodnotiť tentoraz každú epizodu, aby finálne hodnotenie bolo férové , ale i preto, že sám som zvedavý, čo mi výde. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Dost mě zaskočil takhle rychlý start série. Obvykle série začíná dvěma až třemi melancholickými díly o hovně. Tentokrát byl o hovně snad jen ten divný úvodní proslůvek. Odbočka s Neganem, jakkoli je úžasný, trvá nepřiměřeně dlouho. Jindy neomylný ostrostřelec Rick poslal dávku nábojů ze dvou metrů všude kolem něj a lehce mě nadzvedl z pohovky. Když už tuhle linku chtějí tvůrci tahat tak dlouho, tak bych poprosil o trošku serióznosti a smysluplnosti v ději. Netuším, komu chtějí hrát útrapami negřího kněze tvůrci na nervičky. Jeho postava je mi nejenom těžce lhostejná, ale ocenil bych i její rychlý a co nejbolestivější skon. Snad nebudou v dalších dílech následovat salvy jeho moralistických žvástů. Jsem si jistý, že nikdo na ně není zvědavý. I když se v tomto dílu akce sešlo skutečně hodně, tak celá vyzněla tak nějak do luftu, stejně jako hromady výstřelů. Snad se druhý díl ponese v atraktivnějším duchu. Velmi slabé a nadhodnocené 4 kousky. Přeci jenom jsem se na osmou sérii velmi těšil. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravda, motoriku mám totálně v ...., ale po mentální stránce jsem prý v pohodě, jenže mám dojem, že první epizoda osmé sezóny cílí spíše na diváky duševně méně vybavené, protože logiky jsem v ději příliš nenašel. Druhá možnost je, že jsem to celé špatně pochopil a Negan má alergii na průvan, což Rick ví (zřejmě od Dwighta), proto mu vysklí všechna okna, a tím ho donutí opustit jeho pevnost. Pochopitelně nemohly chybět motivační projevy a close- upy na Rickův obličej s krví podlitýma očima pro fajnšmekry. ()

Galerie (99)

Zajímavosti (2)

  • Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Another One Rides The Bus“ od "Weird Al" Yankovic. (Duoscop)

Reklama

Reklama