Král, Vdova a Rick (S08E06) (epizoda)

The King, the Widow and Rick

Kráľ, vdova a Rick

Horor / Thriller / Drama

USA, 2017, 45 min

• Frajer42

Tak tohle ti čuráci řádně posrali. Tvůrci zřejmě hodlají v této sérii otestovat, kam až sahá divácká trpělivost. Mimořádně otravná melancholická jízda odnikud nikam. Kdo tento díl při sledování nechtěně přeskočí, tomu mohu zaručit, že si toho nevšimne. Ono se jaksi totiž během těch 45 minut pozapomnělo cokoli udát. Naprostý vrchol seriálové demence. Korunu tomu všemu nasadil ten superefekt při zásahu raketometem. Něco takového by na koleně zvládli ukuchtit i bratři Lumièrové v počátcích filmové éry. Jestli to takhle půjde dál, tak půjdu o seriál dál i já. Otřesná epizoda dotahující se svojí nudností osudům na farmě z, tuším, druhé série.(29.11.2017)

• ALIENka_

A je to tu zas, nudnej díl odehrávající se v Království, někde v prdeli na louce a zase někde v prdeli v baráku, jo a taky ještě v Hilltopu. No co k tomu dodat, prakticky tenhle díl opakuje chyby všech předejšlejch nudnejch dílů, to znamená žádná logika, debilní rozhovory, žádný zajímavý prostředí, postavy se pořád náhodně setkávaj jako z ničeho nic, navíc se tady vyskytla scéna s rpgečkem která tak nějak nedává moc smysl, plus Rickovi asi jeblo, když si myslel že skládkový lidi přesvědčí, aby přešli na jeho stranu. Myslím že zombie apokalypsa lidem snižuje iq jinak to neni možný.(13.1.2019)

O něco pomalejší než předchozí epizoda, má to ale stále svoji kvalitu. V epizodě je jen jeden wtf moment, což je dobře, scénář se zlepšil. Poslední dvě epizody byly doopravdy čisté TWD, a to jsem velice rád.(27.11.2017)

Za mňa doposiaľ najlepšie, čo zo seba tvorcovia v 8.sérii dokázali vyžmýkať. Pribudlo pár kruhov pod očami. Okrem Daryla ich už má i Maggie a śéfka zberných surovín, čo chce Rickovi urobiť sochu. Už si ale zvykám na fuckt, že v každej epizóde ma prekvapí nejaká "perla", ktorá mi povznesie tlak a prevarí trochu tej krvi. (Šnúrka, ktorou sú všetci tí uväznení Spasitelia zviazaní dokopy je zatiaľ vrcholom!)(17.12.2017)

• Necrotongue

Kromě toho, že byla šestá epizoda převelice nudná, byla také převelice stupidní. Nevím, jestli si tvůrci k natáčení najali i nějaké poradce přes zbraně, ale jestli ano, vyhodili peníze. Střílet RPGéčkem na tři metry rozhodně není dobrý nápad, z toho, co se dělo po zásahu, mi málem odpadla spodní čelist, navíc opět chyběla logika. Auto nesmí opustit garáž, já mám RPG, proč bych to prostě nenapálil do toho vozidla? Protože by to bylo příliš snadné, přece! A navíc ta odporná hra na city...(20.10.2018)