Spoilery! Po další 5minutové sérii detailních záběrů na ksichty všech zúčastněných za zvuků odporné melancholické hudby, ke které jsem si díky tomuto seriálu vypěstoval averzi, jsem tušil ve vzduchu obrovský průser. Zhruba 15 minut jsem jej tušil správně. Opět mi nervózně poletoval prst nad tlačítkem pro zrychlení. Poté se ovšem stalo něco, v této kreténské sérii, nevídaného. Měl jsem pocit, že se dívám na Walking Dead. Mám na mysli pravé Walking Dead, nikoli to, co je plné zasraných černých knězů, kteří mají plnou dršku debilních mouder, retardovaných negrů z cirkusu a otravných buzerantů, kteří chtějí spasit svět na úkor zdravého rozumu. Opravdu poprvé v této sérii byla k vidění první 40minutová nepřerušovaná pasáž, která byla prostě dobrá. Která měla všechno, co by mít měla. A podle hodnocení je evidentní, že i zbytek diváctva dostal přesně to, co chtěl. Už jsem byl téměř rozhodnutý po tomto dílu se seriálem skoncovat, ale závěr byl skutečnou třešničkou na dortu. Konečně to vypadá, že ten kreténský Carl chcípne a bude o otravnou postavu méně. A to je rozhodně důvod dát dalším dílům šanci.(12.12.2017)

Zas tak světle bych to neviděl, tahle série mě utvrdila v tom že seriál hrozně upad, nevim jestli za to můžou scénáristi nebo kdo ale fakt se z toho dá vymáčknout víc, jestli druhá polovina bude stejně nudná jako první, tak doufám že bude poslední a že finále bude udělaný pořádně... achjo, a to to byl kdysi můj nejoblíbenější seriál(11.12.2017)

• Necrotongue

Osmá epizoda na mě udělala dojem jen tím, že mi připadala nekonečná. Postavy se opět chovaly podle toho, co jim velel scénář, tj. dementně, znovu došlo na "hlubokomyslné" rozhovory i na citově vypjaté momenty, které mi tak lezou na nervy, rozesmál mě souboj blba Ricka s Neganem, k čemu má vlastně Rick za opaskem tu sekeru? Nikdo neví. Původně jsem hodnotil jen jednou hvězdičkou, ale druhou jsem musel přidat za Carlovo finále. Konečně!!!:-)(20.10.2018)

No ty kráso... Konečně jsme plot-twist jako prase, který vás nenechá v klidu... fakticky jsem jej nečekal. Sakra... Jako, abych pravdu řekl: raději bych chtěl, aby umřely postavy, které nemají už nic nového nabídnout (Carol, Morgan, Ezekiel, Rosita, Tara, Eugene, Gabriel, a mnoho dalších) ale Carl? To do prdele ne... Tah scenáristů je pochopitelný, když vezmeme v potaz, že Chandler Riggs chce kvůli studiu na chvíli přestat s herectvím.... Coral zemřela čestně - jako panic... Chandler Riggs zahrál v této epizodě nejlépe ze všech. Z Ricka se opět stane vraždící maniak, a to je jen dobře. V epizodě se objevilo jen pár malých scenáristických nebo režijních chybek, ale kvůli těm posledním cca 20 minutám vše odpouštím. Tohle je důkaz, že i to polomrtvé TWD ještě v posledním dechu má co nabídnout. Tvůrci si na téhle epizodě dali doopravdy záležet. Fakt doufám a fakt si přeji, aby druhá polovina 8. série byla kvalitní, aby si spravila reputaci a nebyla slabým odvarem jako byla první polovina, a pokud je tohle poslední série, a to doufám že ano (!), budou finální epizody stát za to. Bez debat nejlepší epizoda 8. série (zatím)(11.12.2017)

• SaNcHeZ_cz

Scenáristická a i formální tečka za úpadkem tohohle seriálu. Hodinu a dvě minuty dlouhá nuda, která jen podtrhuje mízérii, do jaké The Walking Dead upadlo a ve snaze šokovat diváctvo lacinými zvraty v podstatě pohřbívá docela zásadní dějové linky z komiksu, na kteréžto scénáristé nemají a pochybuju že vůbec najdou náhradu. Bez atmosféry, laciné a úplně o ničem, nudí stejně jako zbytek první půlky osmé série. Kvalitativní propad, který jen tak něco nezvrátí.(12.12.2017)

• - V epizodě si můžeme všimnout, že komparzisti Spasitelů mají nejspíše jen repliky zbraní, při střelbě se totiž chovají naprosto nerealisticky a nevyhazují ani nábojnice. Efekt střelby byl pouze přidán v post-produkci. (UncleMorty)