• I.ball
  *****

  Pekne a dojemne semifinale. V minule rade a v tech predeslych to bylo o novych lidech a jejich trampotach a trochu se vytratila ta puvodni linie - 'just survive somehow' - provazejici ustredni hrdiny od sameho pocatku TWD. Tento dil, pres vsechny Vrsky, Utociste, Kralovstvi, Woodbury a Terminaly, se opet vratil k zakladni myslence a snaze teto uzke skupinky prezivsich. A ackoliv je jasne, ze ta nejvetsi bitva v postapokalypticke historii TWD se odehraje na Vrsku a pravdepodobne potrva prinejmensim tri dily druhe poloviny serie, Carlova obet zustane tim, co si z teto rady budeme pamatovat nejsilneji. Tedy, pokud si serial nevyzada odchod dalsich ustrednich postav. Na druhou stranu by to byl dustojny konec serialu.(11.12.2017)

 • oasismanik
  odpad!

  Symbolickým odpadom ukončujem po dlhých rokoch sledovanie Walking Dead. Mrzí ma to, lebo ešte po 7. sérii som písal ako ma to stále baví a dokonca som dvihol hodnotenie celeho seriálu zo 4 na 5, ale tento seriál skrátka umrel...absolútna mizéria po všetkých stránkách, tvorcom proste došli nápady / čo je smutné, keďže idú vlastne podla komixu /, každú časť 8. série som pozeral asi na 5 krát, proste ma to nebavilo, hovoril som si, že to nemože byt také zlé, určite sa to rozbehne...ale nerozbehlo. Mohol by som napísat ešte milion negatív, ale nechcem, mal som Walking Dead vážne rád, sledoval som to dlhé roky a vždy som sa tešil na každu novú časť, novú sériu...možno si to za 15-20 rokov dám cele odznova a celé to dopozerám...ale pochybujem.(27.12.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Po další 5minutové sérii detailních záběrů na ksichty všech zúčastněných za zvuků odporné melancholické hudby, ke které jsem si díky tomuto seriálu vypěstoval averzi, jsem tušil ve vzduchu obrovský průser. Zhruba 15 minut jsem jej tušil správně. Opět mi nervózně poletoval prst nad tlačítkem pro zrychlení. Poté se ovšem stalo něco, v této kreténské sérii, nevídaného. Měl jsem pocit, že se dívám na Walking Dead. Mám na mysli pravé Walking Dead, nikoli to, co je plné zasraných černých knězů, kteří mají plnou dršku debilních mouder, retardovaných negrů z cirkusu a otravných buzerantů, kteří chtějí spasit svět na úkor zdravého rozumu. Opravdu poprvé v této sérii byla k vidění první 40minutová nepřerušovaná pasáž, která byla prostě dobrá. Která měla všechno, co by mít měla. A podle hodnocení je evidentní, že i zbytek diváctva dostal přesně to, co chtěl. Už jsem byl téměř rozhodnutý po tomto dílu se seriálem skoncovat, ale závěr byl skutečnou třešničkou na dortu. Konečně to vypadá, že ten kreténský Carl chcípne a bude o otravnou postavu méně. A to je rozhodně důvod dát dalším dílům šanci.(12.12.2017)

 • DarweyD
  ***

  Zas tak světle bych to neviděl, tahle série mě utvrdila v tom že seriál hrozně upad, nevim jestli za to můžou scénáristi nebo kdo ale fakt se z toho dá vymáčknout víc, jestli druhá polovina bude stejně nudná jako první, tak doufám že bude poslední a že finále bude udělaný pořádně... achjo, a to to byl kdysi můj nejoblíbenější seriál(11.12.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Scenáristická a i formální tečka za úpadkem tohohle seriálu. Hodinu a dvě minuty dlouhá nuda, která jen podtrhuje mízérii, do jaké The Walking Dead upadlo a ve snaze šokovat diváctvo lacinými zvraty v podstatě pohřbívá docela zásadní dějové linky z komiksu, na kteréžto scénáristé nemají a pochybuju že vůbec najdou náhradu. Bez atmosféry, laciné a úplně o ničem, nudí stejně jako zbytek první půlky osmé série. Kvalitativní propad, který jen tak něco nezvrátí.(12.12.2017)

 • Austin Amelio

 • - V epizodě si můžeme všimnout, že komparzisti Spasitelů mají nejspíše jen repliky zbraní, při střelbě se totiž chovají naprosto nerealisticky a nevyhazují ani nábojnice. Efekt střelby byl pouze přidán v post-produkci. (UncleMorty)