• Frajer42
  ****

  Spoilery! Po další 5minutové sérii detailních záběrů na ksichty všech zúčastněných za zvuků odporné melancholické hudby, ke které jsem si díky tomuto seriálu vypěstoval averzi, jsem tušil ve vzduchu obrovský průser. Zhruba 15 minut jsem jej tušil správně. Opět mi nervózně poletoval prst nad tlačítkem pro zrychlení. Poté se ovšem stalo něco, v této kreténské sérii, nevídaného. Měl jsem pocit, že se dívám na Walking Dead. Mám na mysli pravé Walking Dead, nikoli to, co je plné zasraných černých knězů, kteří mají plnou dršku debilních mouder, retardovaných negrů z cirkusu a otravných buzerantů, kteří chtějí spasit svět na úkor zdravého rozumu. Opravdu poprvé v této sérii byla k vidění první 40minutová nepřerušovaná pasáž, která byla prostě dobrá. Která měla všechno, co by mít měla. A podle hodnocení je evidentní, že i zbytek diváctva dostal přesně to, co chtěl. Už jsem byl téměř rozhodnutý po tomto dílu se seriálem skoncovat, ale závěr byl skutečnou třešničkou na dortu. Konečně to vypadá, že ten kreténský Carl chcípne a bude o otravnou postavu méně. A to je rozhodně důvod dát dalším dílům šanci.(12.12.2017)

 • Necrotongue
  **

  Osmá epizoda na mě udělala dojem jen tím, že mi připadala nekonečná. Postavy se opět chovaly podle toho, co jim velel scénář, tj. dementně, znovu došlo na "hlubokomyslné" rozhovory i na citově vypjaté momenty, které mi tak lezou na nervy, rozesmál mě souboj blba Ricka s Neganem, k čemu má vlastně Rick za opaskem tu sekeru? Nikdo neví. Původně jsem hodnotil jen jednou hvězdičkou, ale druhou jsem musel přidat za Carlovo finále. Konečně!!!:-)(20.10.2018)

 • I.ball
  *****

  Pekne a dojemne semifinale. V minule rade a v tech predeslych to bylo o novych lidech a jejich trampotach a trochu se vytratila ta puvodni linie - 'just survive somehow' - provazejici ustredni hrdiny od sameho pocatku TWD. Tento dil, pres vsechny Vrsky, Utociste, Kralovstvi, Woodbury a Terminaly, se opet vratil k zakladni myslence a snaze teto uzke skupinky prezivsich. A ackoliv je jasne, ze ta nejvetsi bitva v postapokalypticke historii TWD se odehraje na Vrsku a pravdepodobne potrva prinejmensim tri dily druhe poloviny serie, Carlova obet zustane tim, co si z teto rady budeme pamatovat nejsilneji. Tedy, pokud si serial nevyzada odchod dalsich ustrednich postav. Na druhou stranu by to byl dustojny konec serialu.(11.12.2017)

 • kenkaku
  ***

  To skákání v čase je neskutečný VOSER... Děj skočil dopředu, pak se vrací o několik epizod zpět aby se krafalo a arty cvičení v detailních záběrech na ksichty. To si děláte prdel? Pak nastane recyklace již viděného. Stupidní proslovy. Zvraty o 180°. Copy+paste 1:1 co jsme už viděli. TWD by opravdu mělo skončit.(14.12.2017)

 • DarweyD
  ***

  Zas tak světle bych to neviděl, tahle série mě utvrdila v tom že seriál hrozně upad, nevim jestli za to můžou scénáristi nebo kdo ale fakt se z toho dá vymáčknout víc, jestli druhá polovina bude stejně nudná jako první, tak doufám že bude poslední a že finále bude udělaný pořádně... achjo, a to to byl kdysi můj nejoblíbenější seriál(11.12.2017)

 • - V epizodě si můžeme všimnout, že komparzisti Spasitelů mají nejspíše jen repliky zbraní, při střelbě se totiž chovají naprosto nerealisticky a nevyhazují ani nábojnice. Efekt střelby byl pouze přidán v post-produkci. (UncleMorty)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace