Klíč (S08E12) (epizoda)

Kľúč

Horor / Thriller / Drama

USA, 2018, 46 min

• Frajer42

Spoilery! Tomuto dílu sice nelze upřít, že by se standardně nic nedělo. Neskutečně mě ovšem nasralo maximálně odporně umělé budování napětí. Anton Špelec, ostrostřelec Rick, který obvyklé sází zombíkům z revolveru na 15 metrů neomylné headshoty má v tomto dílu poněkud vychýlenou mušku a asi 40x mine Negana ze všech možných pozic na průměrnou vzdálenost asi 3 metrů. To jsou vážně cílovou skupinou tohoto seriálu už jen dementi, kterým něco takového nevadí? Tomuto seriálu žalostně schází koule sejmout jakoukoli důležitou postavu v nečekaný okamžik. Smrt každého kreténa je dlouho předesílána a následně se o mrtvé postavě mluví a vyznává se její kult dalších 5 dílů. Přitom ten nudný homosexuál Carl naprosto nikoho příčetného nezajímá a nikdy nezajímal. Byl pouze maximálně otravnou postavou. Kampak se nám zatoulalo napětí? Celé se to nehezky přetransformovalo v ubrečenou melancholickou píčovinu, kde se zajímavé postavy přetransformovaly v nudné kokoty, kterým přejete bolestivou smrt.(21.3.2018)

• Necrotongue

Jediné, co pro mě alespoň trochu zachraňovalo dvanáctou epizodu, bylo Simonovo politikaření, jinak to byla zase strašlivá fraška. Negan hbitě vykličkoval palbu z AKáčka, aby Rick vzápětí tuto zbraň lhostejně odhodil, proč by taky ne, zbraní má přece na rozdávání, že? Rozčvachtaní zombíci hoří jako dobře vyschlé seno (spíš ještě líp), ale pozitivním momentem byl ten okamžik, kdy Rick konečně našel svou sekeru (ano, tu, kterou nosí stále na opasku, sklerotik jeden). Takže velký potlesk pro Ricka, ale co měl znamenat ten bizar s dodávkou? To jako fakt?(21.10.2018)

• KM Phoenix

Jindy zde stačí pár kulek a auta vybuchují jak na běžícím páse (i když by mne zajímalo, kde po těch letech berou funkční palivo bez vlastní rafinérie), ale holt tentokrát to Rickovi nevyšlo a ani celej zásobník nezpůsobil nic jiného než pouhý výtok paliva. A dodělala to ta Mrs. Doubtfire s pojízdnou knihovnou. A o tom ohnivém tanci ve tmě ani nemluvím.(9.4.2018)

• Norfice

Tolikrát netrefit..?? To snad ani nejde ne? Jindy se zabíjí na desítky metrů daleko s přesností na půl centimetru a teď to nějak vázne - aha pardon, že by scénáristi potřebovali uměle natáhnout tuto sérii? Nevím nevím, ale tohle už není to starý dobrý TWD, kdy šlo o budoucnost civilizace. Už nějaký ten díl je z toho pěkně připitomělá a nudná kovbojka - jakoby se snad zapomnělo o co tu vlastně jde.(19.6.2018)

Like this shit... best episode yet. (samozřejmě, myslím tím v osmé sérii)(19.3.2018)

• Jayne Atkinson