Nenech nás sejít z cesty (S08E13) (epizoda)

 • USA

  Do Not Send Us Astray

 • Slovensko

  Cesta do zatratenia

Horor / Thriller / Drama

USA, 2018, 42 min

 • Pilda17
  odpad!

  Útok dobrý, odvrácení dobrý, ale proměny? To si děláte srandu? To jsou tam den? Nedokáží zraněný nějak zajistit? Když pominu tenhle kiks, tak se dostáváme do fáze "kluk". On si s kulometem nakráčí přímo do klece? Bylo jasné, jak to dopadne, ta předvídatelnost je úchylná a demence postav neuvěřitelná. To je nemohl strašit mimo klec? Ne! Tohle už se vážně sledovat nedá, každý divák musí trpět jako pes.(29.3.2018)

 • Dolis87
  *

  Tenhle seriál mám rád, občasný klišé překousnu, ale tenhle díl byl jedno velký klišé. Asi 10x jsme slyšeli, že je Maggie super vůdce (jako kdyby to nestačilo jednou), dále naprosto nepochopitelné strategické chování spasitelů při bitvě. Scénář byl vždy slabinou, ale tenhle díl bych snad i já napsal líp.(28.3.2018)

 • Necrotongue
  *

  Musím uznat, že se toho ve třinácté epizodě událo více, než jindy ve třech dílech, ale tím taky má spokojenost skončila. Morgan se po čase zase vrátil ke svým oblíbeným halucinacím a já pořád nevím, proč musí být každý černoch v seriálu otravným debilem (Morgan, Gabriel, Ezekiel). Fakt mě dostala obranná taktika, při níž se pustí nepřítel bez boje za hradby, velitel, který takový rozkaz vydá, by měl být odměněn olovem (z vlastních řad).(22.10.2018)

 • Karamanlis
  ****

  Boj medzi AHK (Alexandria, Hilltop, Kingdom) a Spasiteľmi nemá konca a pripomína pamätný wimbledonský zápas Isner - Mahut. Mne ako divákovi už začína byť pomaly jedno, ktorá strana vyjde z tohto únavného ťaženia víťazne, potešilo ma ale, že v tejto epizóde opäť dostali výraznejší priestor aj nemŕtvi a po dlhej dobe sa tu riešila téma všadeprítomnej zombie nákazy, ktorá bola v posledných sériách akosi zatláčaná do úzadia.(13.4.2018)

 • ProgLaney
  ***

  *SPOILER* Tak už se to zase trochu zvrhává v natahování...Bitka solidní, je ale smutný, že po tak strategicky dobře naplánovaný akci opět selžou ty základní prvky a nedotknutelnost hlavních záporáků je až dechberoucí. Prostě Simona netrefí nikdy nikdo, stejně jako Negana. Korunu tomu nasadil velice imbecilním kouskem ten fakan Henry. Začínám ztrácet vztah k těm postavám a už se mi to smršťuje na Maggie a Daryla, možná pár dalších. Už nefungujou ani rádoby psychologický momenty, nyní Morgan. Teď už jen doufám, že nějak zasáhne Jadis a přiveze rukojmího Negana Rickovi ještě před druhým útokem Saviors...taky jsem zvědav, jestli ta paní s plánky na budoucnost byla jen výkřik nebo sehraje ještě další roli.(26.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace