Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zachránci v noci zaútočili na Hilltop, ale Maggie dokázala město ubránit. Několik lidí zemřelo a několik jich bylo zraněno nakaženými zbraněmi. Nikdo v Hilltopu netuší, že zranění lidé jsou časované bomby... (TV Prima)

Recenze (21)

Karamanlis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Boj medzi AHK (Alexandria, Hilltop, Kingdom) a Spasiteľmi nemá konca a pripomína pamätný wimbledonský zápas Isner - Mahut. Mne ako divákovi už začína byť pomaly jedno, ktorá strana vyjde z tohto únavného ťaženia víťazne, potešilo ma ale, že v tejto epizóde opäť dostali výraznejší priestor aj nemŕtvi a po dlhej dobe sa tu riešila téma všadeprítomnej zombie nákazy, ktorá bola v posledných sériách akosi zatláčaná do úzadia. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I přesto, že se mi tenhle díl v celku líbil a snad by se mu i dostalo lepšího hodnocení, nevim čim to je, asi už mám k týhle skvělý sérii takovou averzi, že mě to k tomu vyššímu hodnocení nepustí, nebo nevim (to moc nedávalo smysl.. :D). No každopádně v tomhle díle se konečně něco stalo, střelba je na obou stranách lepší, takže konečně se nestřílí jak malý děcka na hřišti. To malý blonďatý rádoby drsný děcko všechno posere, a oni ho potom ještě hledaj. Samozřejmě dialogy v týhle sérii stojí mimořádně za hovno a tenhle díl v tom nebyl o moc lepší. No uvidíme, co na nás tvůrci dál vybalí. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím uznat, že se toho ve třinácté epizodě událo více, než jindy ve třech dílech, ale tím taky má spokojenost skončila. Morgan se po čase zase vrátil ke svým oblíbeným halucinacím a já pořád nevím, proč musí být každý černoch v seriálu otravným debilem (Morgan, Gabriel, Ezekiel). Fakt mě dostala obranná taktika, při níž se pustí nepřítel bez boje za hradby, velitel, který takový rozkaz vydá, by měl být odměněn olovem (z vlastních řad). ()

Pilda17 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Útok dobrý, odvrácení dobrý, ale proměny? To si děláte srandu? To jsou tam den? Nedokáží zraněný nějak zajistit? Když pominu tenhle kiks, tak se dostáváme do fáze "kluk". On si s kulometem nakráčí přímo do klece? Bylo jasné, jak to dopadne, ta předvídatelnost je úchylná a demence postav neuvěřitelná. To je nemohl strašit mimo klec? Ne! Tohle už se vážně sledovat nedá, každý divák musí trpět jako pes. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pomalu jsem si začínal myslet, že je větší šance, že se nechám svést gerontofilním homosexuálem, než že tvůrci ještě někdy natočí díl, na který se bude dát dívat. Melancholické sračky pustili z větší části úplně k ledu. Místo debilních ubrečených prostřihů tak dostal po delší době šanci děj. Ani tentokrát se nevyvarovali dalšího dílu z cyklu "Střílet na terče umí z metru každý debil, střílet vedle je umění!", čím si opět nasrali pod nohy a diváctvu přímo do ksichtu. Ke konci jsem byl šokován rozhodnutím tvůrců překvapit diváky zombíky. Kdo by to byl býval čekal, že se ještě někdy objeví?! S vydatným přimhouřením oka dávám hned 4 kusy a přál bych si více dílů jako je tento a méně dílů připomínajících současně běžící nesledovatelný spin-off. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama