Who Are You Now? (S09E06) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2018, 44 min

 • Forty
  *****

  V minulom dieli sme sa rozišli s Rickom a aj Maggie keďže herečkyne meno už nevidno ani v intru a samotná herečka išla natáčať iný projekt. Myslím , že to vyzerá konečne nádejne . Pár nových tvári tam pribudlo a snáď budú k užitku . Treba ešte viacej Negana a Judith jednoznačne zaujimavejšia postava než bol jej brat Carl. SPOILER- Whisperers na konci neboli titulková chyba .(12.11.2018)

 • PaTeXx
  *****

  Cailey Fleming je extrémně talentovaná a herecky už víceméně vyspělá. Ale abych nepsal jen o ní (i když bych se nebránil), libí se mi děj (nevidíme žádné 30minutové přestřelky s low-budget efektama a fighty mezi tábory jako v nějakých válkách gangů), líbí se mi kamerové záběry (Jako by vedení předělalo kompletně celý tým basic kameramanů a na scénu přišli zapálení mlaďoši. Ale nevím, nesledoval jsem, jestli se vůbec nějací vyměnili. Možná se jenom podívali na pár tutoriálů na YouTube.), libí se postavy (Nejenom, že absolutně vymizely všechny přebytečné a seriáluškodící, ale dokonce díky jedné epizodě jsem si k všem vytvořil pozitivní vztah. I když jsou někteří záporáci a nemám je rád, tak to pořád beru jako pozitivní vztah. Negativní je pro mě, když jsou mi absolutně u prdele, jako to bylo u 90% postav v minulých dvou sériích.), líbí se mi plynulost (Seriálu v poslední době extrémně chyběla přímočarost a viděli jsme až přespřílišné množství epizod, v kterých se jen kecalo a vyšlo z toho hovno, nebo se jen střílelo a dopadlo to vlastně úplně stejně. To jsem zatím v deváté sérii nezažil a už jen díky tomu, že série má 8 epizod a ne 12 a víc, to díkybohu nezažiju.), líbí se mi vlastně úplně všechno. Všechno má svůj smysl, všechno do sebe krásně zapadá. Devátou sérii beru pořád tak troška jako rebirth starého TWD a tuhle epizodu jako první v nové sérii (vzhledem k výraznému time jumpu a změně postav). Jen tak dál, Franku a spol.. Jen tak dál.(17.11.2018)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Ale jo, je to dobrej posun. Seriálu po úpadku sledovanosti nic jinýho nezbejvalo a ta protlačená nutnost změny je vidět ať už na změnách image (Carol s dlouhým pačesem, ha), tak na změnách charakterů (Eugene už je solidní bijec nemrtvých, Michonne poněkud zrickovatěla). Navíc tu máme velký civilizační tajemství v pozadí (zjevně velká a vybavená komunita, tajemně se zjevující v podobě helikoptéry a hlasu ve vysílačce) a evoluci prostředí, kdy už jsou auta pasé a všechno vykrystalizovalo do slušivýho westernovýho hávu (koně a dřevo kam se podíváš). Připočíst musíme i pokračovatelku klanu Grimesových (Judith už udrží kolt), novou skupinku přeživších (Nadia Hilker <3) a patrný nástup Whispererů. Druhej dech to ještě úplně není, ale nadechuje se to solidně.(18.11.2018)

 • kenkaku
  ****

  Podle věku Judith (plus odpovídá tomu i věk "juniora" a i délka vlasů Carol :)) odhaduji že čas poskočil o 6 let. Díky tomu umí udržet pozornost díky "poznávání změn" v Alexandrii. Spusta je jinak. Bohužel s tím seriál pracuje po svém a opět jen naznačuje (co ostatní komunity), hodně žvaní a používá stupidní vycpávky, aby se taky něco dělo (co to mělo být s tou tlupou přeživších Spasitelů? měl jsem za to, že tihle jsou už jasně "vyřešení" od incidentu s mostem). No a pak je tady nový element... Pokud ten scénářem nepodělají (rozvleklostí a kecama), máme tu slušný restart.(31.12.2018)

 • 4x8x16x23x42
  *****

  Upřímně, trochu jsem se obával jak bude vypadat seriál po tak dlouhém time jumpu. Musím ale říct, že jsem naprosto spokojen. Zajímavá zápletka na závěr, dialogy i nové postavy, které nezklamaly. Dokonce i Judith, u které jsem se upřímně trochu obával, že by mi mohla lézt na nervy podobně, jako Carl v 2. sérii, funguje v seriálu výborně. Jsem zvědavý co příjde dál :O !(12.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace