Carol se po dlouhé době setkává s Darylem, který stále ještě doufá, že objeví Rickovo tělo. Michonne je na cestě do Hiltopu s novou skupinou přeživších, když vtom se dovídá, že Maggie již dávno Hiltopu nevelí a zakládá novou komunitu... (TV Prima)

BROKEN_

Epizoda se může zdát pomalá, ale je velmi dobře natočená. Michael Cudlitz si vyzkoušel po hraní v seriálu i režii a nezklamal. Kamera je nápaditá, už od začátku celé série. Čekal jsem že už se budou řešit Šeptači, ale vypadá to že si to tvůrci šetří až na mid - season finale. Už aby bylo pondělí! ()

kenkaku

Přesně tohohle jsem se bál. Epizoda pryč a co? Dozvím se něco o "walkie-talkie"? Ne. Mrkneme se na Hilltop a Maggie je pryč... Dozvím se proč, jak, kdy? Ne... Michonne se s Maggie nepohodla? Proč??? Nic... Setkání s Derylem zajímavé, ale nijak nosné a klíčové. Jen se žvaní a natahuje až do úplného konce. Prostě nic se nezměnilo. TWD jde stejnou cestou dolů. ()

4x8x16x23x42

O poznání klidnější než předešlé epizody. (Až na intenzivní nástup!) Nechyběli však výborné dialogy a výborná kamera. (Která dle mého velmi zkvalitnila zážitek z celého seriálu) Jsem zvědavý co náš čeká přístě. Kosty jsou vrženy ()

Najt

Solidní epizoda. Všechno je jinak, jsou určité problémy mezi komunitami. Maggie zmizela, Alexandrijští se moc nebaví a Daryl hledal Rickovo tělo. To mě potěšilo. Tohle se musí vyřešit. Ať už herec skončil z jakéhokoli důvodu a jeho postava se seriálu zmizí a neumře, vysvětlení je na místě. Jsem zvědavý co přijde dál. ()

Mistr119

Celou dobu to bylo hlavně o ději. Byl ale jeden moment, podle kterého se díl jmenuje, který zvedá hodnocení dílu nad průměr. :) Hudebník celkem slušně pojmenoval, co dělá společnost společností tak, že zlomil i tvrdou Michonne. ()