Všichni se snaží zjistit, kdo jsou neznámí lidé, kteří se maskují jako mrtváci a zabíjejí ostatní živé. Negan je připraven opustit Alexandrii, narazí však na malou Judith. A Rosita prozradí Siddigovi své malé tajemství, které si tajně vyslechne i Eugen... (TV Prima)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda s předčasnou dostupností? Proč sakra ne - takovou záležitost přímo uvítám s otevřenou náručí! ... Parádní Mid-season finale nastavilo kvalitativní laťku velmi vysoko, a tato epizoda hrdě pokračuje v jejích šlépějích... Sledujeme zde tuze nemilé události odehrávající se po šokující smrti našeho milovaného Ježíška. Jednu z dějových linek si solidně ukradl i Nýgn v čele se svými lapáliemi - téměř nahánějící úsměv na tváří. A my se pomaloučku polehoučku dostáváme do nové rozepře, v níž bude hlavní roli figurovat smrtonosný šepot. Pokud takto slibně budou vyhlížet i nadcházející epizody, nemám sebemenší výhrady. Závěr mne opět naprosto vykleštil... Judith je mimochodem od nynějška mojí nejoblíbenější postavou! ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

TWD je zpátky, a hned o týden dříve! Nic lepšího si fanoušci nemůžou přát. Za mě velká spokojenost. Negan si celou epizodu ukradl pro sebe, i ti Šeptači na to nemají :D . Dan Fogler se mi hodně líbí, jeho vtipný charisma a hlavně jakým způsobem hraje, to nemá chybu. Věřím že z Judith a Negana bude duo na které se budeme rádi dívat, protože to vypadá že scenáristé na to začínají sázet. Samozřejmě tu máme Šeptače, nový záporáci. Čím dál více se nám ukazují a dokonce jsme už mohli vidět Alphu ( vůdce Šeptačů ). Fanoušci komiksu budou ze závěru epizody nadšení! Na závěr bych chtěl říct, že jsem neskutečně rád že Negan je pořád ten stejný cool týpek. :) ()

KM Phoenix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci si řekli, že pod odchodu R. Grimese je potřeba zachovat kontinuitu a mít v ansámblu postavu, která se tváří nadmíru tragicky. Zde se toho chopil Neegan, ale i navzdory tomu byl asi nejzábavnější postavou tohohle dílu, jen doufám, že to výrazivo bylo pouze pro tento díl a ne že si ho jako Rick ponese dalších x sezón. ()